Okuninka 2013 - spam

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
cena pobytu koło 60 zł od osoby. Dokładnie podamy później.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
I jak tam przygotowania? Później też będzie można dojechać ale koszty takie jak w ośrodku czyli trochę drożej.
Kalendarz może do mnie dojedzie z KRK?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Haaaaloooo...wpłacili?

Później niezdecydowani też mogą przyjechać ale płacą większą opłatę w ośrodku.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
aj-waj wiedziałem, że o jakimś przelewie zapomniałem...
już się poprawiam i wpłacam
  
 
Podobno Whitestock ma do nas zawitać. Liczba osób wzrosła, będzie nas trochę.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Kleszcze mogę Ci zapłacić w poniedziałek?
  
 
Powiem więcej, moja foka nie będzie jedyną na Okunince
  
 
ja odpadam niestety. dentysta-sadysta się dziś odezwał ...
  
 
Cytat:
2013-06-25 18:42:20, JmB pisze:
Kleszcze mogę Ci zapłacić w poniedziałek?

tak, zapłać na konto podane na początku.
Do Mariusza Krawca.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
dziś jestem po rozmowach i po zapłacie za miejsce w ich ośrodku. dodatkowo udało mi się dogadać, że jeszcze jak ktoś by chciał przyjechać to ostateczny termin wpłat jest do 5 lipca. ktoś kto nie zdąży wpłacić w tym terminie a przyjedzie na zlot, to będzie musiał opłacić ceny jakie obowiązują w ośrodku.

Mamy też koszulki jakby ktoś reflektował.

czas pędzi a nie mamy koszulek... znalazłem gościa co w szybkim tempie zrobi nam koszulki

koszt koszulki to 30zł/szt

termin wpłat najpóźniej do 4 lipca.


Dane do przelewu:
25 1140 2004 0000 3702 4131 4327
Mariusz Krawiec
ul. Nałkowskich 213
20-470 Lublin
nr buta 41-42

w tytule pisać nick i rozmiary koszulek

Koszulki Classic marki Adler wykonane z luksusowej 100% bawełny w kolorze białym męska, damska i dziecięca

dostępne rozmiary:

rozmiarówka męska
Rozmiar Wysokość postawy w cm Obwód klatki piersiowej w cm

S 156-164 86-94
M 164-172 94-102
L 172-180 102-110
XL 180-188 110-118
XXL 188-196 118-129

rozmiarówka damska
Rozmiar Wysokość postawy w cm Obwód klatki piersiowej w cm

S 160 82-90
M 164 90-98
L 168 98-107
XL 172 107-119

rozmiarówka dziecięca
Rozmiar Wysokość postawy w cm Obwód klatki piersiowej w cm
4 110 57/59
6 122 61/63
8 134 65/67
10 146 70/73



-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach

[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2013-06-27 20:20:07 ]
  
 
Jak tam przygotowania do Okuninki? Już niedługo się widzimy
  
 
a leci. wychodzi na to że będzie kilka osób które dawno tu nie zaglądały.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
A kto np?
  
 
Kto kiedy ma zamiar dojechać na miejsce?

Ja planuję jechać w piątek z rana, a Wy?
  
 
niestety w piątek po robocie, do tego mam jak by nie patrzeć 3h jazdy
  
 
Ja prawdopodobnie przyjade w piątek, ale nie jest to pewne
  
 
Zobaczę o której wstanę ale do południa się zamelduję na miejscu
  
 
A podobno po pracy w piątek miałeś przyjechać
  
 
Kto jedzie z Bialegostoku?
  
 
MOŻE Czapa, ale jeszcze nie wiedział dokładnie.

A Kraków o której przyjeżdża?