XXXII Zlot 13-15.09 Bieszczady

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Serwus wszystkim!
Chciałem poinformować, że na nadzwyczajnym walnym ustaliliśmy miejsce na najbliższy zlot. Będą nim Bieszczady




Jeśli ktoś zna tam fajne ośrodki lub miejsca godne polecenia turystycznie w tych okolicach, zapraszam do podzielenia się wiedzą z Nami

I na zachętę Bo są naprawdę Piękne regiony!


[ wiadomość edytowana przez: JmB dnia 2013-06-03 21:32:37 ]

[ wiadomość edytowana przez: JmB dnia 2013-06-03 21:33:28 ]
  
 
to zsmarti? jedziesz?
mi miejsce pasuje
  
 
a niby z czego taka brecha w góry było podobnie i co??????
  
 
no jak pociśniesz w bieszczady to niejednemu się zrobi głupio - dalej mieć nie możesz
  
 
jak zdrowie nie przeszkodzi to na 100 będę przynajmniej pozwiedzam
  
 
  
 
Cóż, w Bieszczadach spędzałem prawie każde wakacje od bajtla i choć nie planowałem być na wrześniowym, to chyba się skuszę.
Jeśli mogę coś zaproponować, to najładniejsza partia Bieszczad rozciąga się od Smereka po Ustrzyki Górne (żadna tam Solina itp.) i tam bym szukał jakichś miejscówek. Ośrodków konkretnych nie zapodam, bo najczęściej spałem pod namiotami albo na kwaterach prywatnych, więc ekipy zlotowej tam nie pomieścimy.
Poszperam po necie i spróbuję coś znaleźć - w zeszłym roku byłem w szoku ile nowych noclegowni się tam pobudowało.

Jak znajdzie się chętna grupa piechurów, to z przyjemnością przeciągnę ich po jakimś szlaku, bo sam na pewno gdzieś pójdę.
  
 
Cytat:
2013-06-04 00:04:00, zsmarti pisze:
jak zdrowie nie przeszkodzi to na 100 będę przynajmniej pozwiedzam



Marcin to nie całe 900km i zabieraj psa moze niedzwiedzia upoluje
  
 
a jaki jest planowany mniej więcej stan osób na zlocie?
  
 
Cytat:
2013-06-04 09:10:48, Kleszczak pisze:
a jaki jest planowany mniej więcej stan osób na zlocie?


Lekko nietrzeźwy

Ostatnie lata pokazują, że zazwyczaj jest jakieś 30-40 osób.
  
 
Co do noclegu, metis będzie tam na miejscu i obejrzy ośrodki na żywo. Netowi musimy już podziękować

[ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2013-06-04 10:50:40 ]
  
 
jak coś mogę się przyjechać, zawsze to raźniej.

warunki jak przekonałem się na tym zlocie, na żywo nie zawsze odpowiadają tym w internecie. Dlatego warto obejrzeć je przed rezerwacja.
Gdybym tylko mógł byc w Slesinie wcześniej na pewno zauważył bym, ze domki są w remoncie i nie zdążą wymontowanie ich na nasz zlot
  
 
A co z kolegami z Litwy i zlotem na wschodzie?
  
 
no pieknie, to ja tyle na zloty jeździłam i nigdy nie było w Bieszczadach, zawsze musialam się "turlać" przez pół Polski....

nieźle
 
 
Cytat:
2013-06-04 19:03:32, Paulinka pisze:
A co z kolegami z Litwy i zlotem na wschodzie?



Prezes odpisał kolegom zza granicy, ale od tej pory się nie odezwali.
  
 
Cytat:
2013-06-04 23:21:16, storm pisze:
no pieknie, to ja tyle na zloty jeździłam i nigdy nie było w Bieszczadach, zawsze musialam się "turlać" przez pół Polski.... nieźle

Więc Kasiu widzimy się we wrześniu.
  
 
Cytat:
2013-06-04 10:50:09, Karolyna pisze:
Co do noclegu, metis będzie tam na miejscu i obejrzy ośrodki na żywo. Netowi musimy już podziękować [ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2013-06-04 10:50:40 ]


Można wiedzieć kiedy będą jakieś szczegóły? Bo nie wiem jak mam urlop planować.
  
 
W tytule masz datę podaną, chyba ona ci wystarczy do pobrania urlopu?
  
 
Cytat:
2013-06-14 09:57:26, Kleszczak pisze:
W tytule masz datę podaną, chyba ona ci wystarczy do pobrania urlopu?


Lechu, niekoniecznie. Dużo zależy w tym wypadku od miejscówki, bo jak mi nie spasi, to w innym terminie chcę jechać sam, a urlop mam już napięty do granic możliwości.


[ wiadomość edytowana przez: Wuipe dnia 2013-06-14 10:03:03 ]
  
 
hehe ma najdalej to chociaż po drodze większość zwerbuje