Polary 2013 - wpłaty - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pewnie więcej osób wpłaciło, ja wpłaciłem już jakiś czas temu i jeszcze mnie do listy nie dopisano. Polary z tego co wiem, mają być do najbliższego zlotu.
  
 
wplacono
  
 
Cytat:
2013-07-16 23:03:44, kiciek pisze:
Polary z tego co wiem, mają być do najbliższego zlotu.



tyle to ja tez wiem ale jak ludzie nie wplaca to zamowienie nie pojdzie
  
 
ruszylo się coś w temacie ? polarki będą może na wrzesniowy ?
  
 
Będą na pewno na wrześniowy.
  
 
I nastala cisza.
  
 
Czy już wiadomo kiedy będą polary?
  
 
Wlasnie bo cos cicho
  
 
Prezes parę postów temu pisał ze będą na wrześniowy...ludzie czytacie co nieco?
  
 
Nabąknę trochę na temat polarów, były one do odebrania na zlocie? A dla tych co nie byli to będą podesłane pocztą? Pozdro
  
 
po zdjęciach ze zlotu widać, że polary były.
  
 
fajnie jakby były u wszystkich..
  
 
No więc ... ?
  
 
No więc można była zawitać na zlot i sobie odebrać.
  
 
Jasne, każdy przecież ma czas i pieniądze żeby jeździć za polarem po całej Polsce. Mniejsza o to. Czy możliwa jest wysyłka tego do domu?
  
 
Taaaaak, już lecę 400km i biore urlop w pracy żeby odebrać sobie polar. Koszt wysyłki był opłacony więc wysłane musi być.
  
 
ludzie, piszcie na priv do Prezesa JmB bo to on organizowal akcje
  
 
Cytat:
2013-09-18 10:57:33, shadk-k pisze:
Taaaaak, już lecę 400km i biore urlop w pracy żeby odebrać sobie polar. Koszt wysyłki był opłacony więc wysłane musi być.



Nie po polar, tylko przede wszystkim spotkać się z ludźmi, no, ale cóż... Nie wiem, na jakiej podstawie miał być opłacony koszt przesyłki - wiem jedynie o opłaceniu przesyłki producent-my.
Polary są u Bolka - kto ma blisko, kontaktujcie się, kto chce wysyłkę - będzie ona raczej za pobraniem.
  
 
Cytat:
2013-09-18 11:28:41, Karolyna pisze:
Nie wiem, na jakiej podstawie miał być opłacony koszt przesyłki



Zwracam honor, coś mi się pomyliło z tą wysyłką.

Chodzi mi o to że jak ktoś nie przyjedzie to rzucacie głupimi tekstami. Może zastanówcie się 2 razy zanim coś powiecie, ludzie pracują nie tylko od pn do ptk. Poza tym mają inne wydatki, szczególnie gdy trzeba cisnąć 400km w jedną stronę.
  
 
To nauczcie się czytać ze zrozumieniem - napisałem 'można było zawitać', nie 'trzeba było zawitać'.


[ wiadomość edytowana przez: Wuipe dnia 2013-09-18 11:58:31 ]