I"m back :D

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie powracam
cała historia jest dla mnie z cyklu niedowiary

Moja ukochana Żona wiedząc, że miałem kiedyś Elvisa i że zajawkę mam dalej 100% i że już kombinuje jak dorwać jakiegoś fiaciora... na moje 30....tfu 18 urodziny zdobyła nie jednego, a dwa fiaty! szok dla mnie jest przewielki, bo niczego sie nie spodziewałem i nic nie wyczaiłem...
o fiaciorach napiszę w wolnej chwili bo cała historia też jest niezła - skąd dwa a nie jeden itp. oba auta wymagaja troche pracy, szczególnie maluch ale damy rade, duży fiat jest naprawde w dobrym stanie. Jakis projekt jest w głowie, mam nadzieje ze czas pozwoli na działanie

Panowie jestem w głębokim szoku, moja Żona jest niesamowita. Podjezdzam pod dom a tutaj takie coś zajedwabiście
Witam wszystkich ponownie

PS. Ktoś ma doświadczenie w stawianiu blaszaków?




PEAAACCEEE BRACIA!
  
 
Pogratulować małżonki i prezentu!!!
  
 
jeszcze powstaniemy z popiolow
  
 
Ale czad Cieszy mnie to bardzo ze wracasz do żywych. Gratuluje Fiatów a jeszcze bardziej żony Ja od swojej dostałem klatkę do fiata i poszerzane felgi
Jaki pomysł na fiaty będzie ??
  
 
dziadek pomarancz powtasniemy powstaniemy
no bimberku to tez gratuluje zony wlasnie mysle o jakims felunku

pokrótce - pewien Dziadzio miał małego i dużego fiata - małym jezdził po Krakowie a dużym poza Kraków, kilka razy w roku. Małego żona zalatwiła w pakiecie z duzym

pomysł - kanta chyba chce doprowadzić do stanu ideal póki co, jest troche roboty, głównie przez to że prawy bok jest lekko uszkodzony, tzn wyglada jakby ktos przy minimalnej predkosci o cos zahaczyl, zerwany bocny kierunek, listwy i wgniecenia troche na drzwiach. do tego jakis felunek, no i chromu, zdecydowanie w strone klasyczna. fiat ma od nowosci 45 tys ale o calej histroii napisze w chwili wolnej bo troche pisania jest. anyway prowadzi sie lepiej niz elvis sie prowadził kiedykolwiek - lepiej znaczy bardziej komfrtowo, przeiwdywalnie, lekko.
maluch - od zawsze marzył mi sie swap cicho-ciemny, jest to EL jednak dośc skorodowany, ale moze jeszcze do odratowania. Swapa bym chciał ale nie wiem do konca jak to sie je i czy z moją wiedza bedzie to mialo sens. zobaczymy co o maluchu powie blacharz, jak totalna beznadzieja (mam nadzieje ze nie) to założę pług i w zimie nie bede tracił 2 godzin na odśniezanie
  
 
skup się na DF albo rajdowka albo jakiś cultstyl
  
 
super żona,pogratulować .
trzymam kciuki za wolny czas ,mam nadzieje że wkrótce spotkamy się na jakimś zlocie/spocie.

blaszak-dzwonisz/kupujesz na allegro-przywożą i stawiaja gdzie zechcesz(w cenie), no chyba że samemu chcesz robić
  
 
Cytat:
2013-06-09 22:26:32, bimber1 pisze:
skup się na DF albo rajdowka albo jakiś cultstyl




a ja ci mowie zapackaj rdze minią lej paliwo i tłucz kilometry, pierdol grzebanie, jak nie ma musu to nie ruszaj bo zagrzezniesz jak np ja.
  
 
Cytat:
2013-06-09 22:26:32, bimber1 pisze:
skup się na DF albo rajdowka albo jakiś cultstyl


Co na DFie? Co? Maluch to gorszy?!

Gratki Goorek
  
 
Cytat:
2013-06-09 23:05:23, 130TC pisze:
Co na DFie? Co? Maluch to gorszy?! Gratki Goorek



gorszy nie, ale za mały
  
 
o kur...a goorek ty tez wracasz , to trzeba będzie znow cos wypic razem za twoje nowe blachy, jak już chłopaki wcześniej pisali gratulacje zony no i czekam na rozwój akcji z obydwoma

ps. zmiencie ktoś mu status bo zasluzyl



[ wiadomość edytowana przez: fuso dnia 2013-06-09 23:10:02 ]
  
 
Cztery dni mnie nie bylo w kraju a tu takie rzeczy... gratulacje!!! Pozdrow Malzonke
  
 
trzeba jakieś imię temu fiatu wymyślić szkoda ze Elvis do Ciebie nie wrócił
  
 
Taaa duzy bedzie Teddy, Borys albo Jimi. Musze mu jeszcze raz gleboko w oczy spojrzec
  
 
goorek masz super żoneczkę... fiat ujdzie w tłumie - duży oczywiście.
  
 
dziadek-reaktywacja! i dobrze
  
 
goorek - pogratulować!

U mnie w domu niestety jest szlaban na "wynalazki" PRLu...
  
 
Gratulacje Goorek, chyba bym sie osikał ze szczęścia jakbym takie na podjeździe zobaczył
Żona pewnie pożałuje, jak pół roku będzie męża tylko w garażu widywać Aczkolwiek lepiej szczęśliwy w garażu niż rozpamiętujący stare dobre czasy leżący na kanapie
Też szukam cały czas, oglądałem pare bobków ale sama rdza na rdzy. Zastanawiam się czy jeszcze coś można ustrzelić w dobrej cenie, a w rokującym stanie...
  
 
Gratulacje Goorku!
  
 
Ales zrobil zamieszanie ! A wlasciwie nie tyle Ty co zona, he he.

Super sprawa. Happy bezdej zatem !



Cytat:
2013-06-10 07:23:16, goorek pisze:
Taaa duzy bedzie Teddy, Borys albo Jimi. Musze mu jeszcze raz gleboko w oczy spojrzec



He he to zajrzyj bardzo gleboko, jakby co to nie bede mial za zle, z reguly moim imieniem nazywa sie psy wiec jak ktos nazwie kanta to chyba calkiem nie zle wypadnie