LADA 2103 LOW DAILY MADAFUCKA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam jestem nowy oto moja suczka, kupiłem od dziadka na słowacji stan bardzo fajny moim zdaniem, chce ja kompletnie odbudować i zalożyc zawieszenie airride
obszyć na nowo cały srodek na biało i zrobić prawdziwy murzyński pomykacz
mam tylko problem z czesciami i musicie chłopaki mi pomóc
LICZE NA WAS!





[ wiadomość edytowana przez: paaajak dnia 2013-06-28 18:28:34 ]
  
 
pierwsze co bym potrzebowałto grill :/ chcielismy chromować z chłopakami ale niestety ZNAL ;/ próbujemy cos kombinować z metalizacja próżniową ale byłbym wdzieczny jakbyscie dali jakis cynk na kompletną ATRAPE Z OKULARAMI resztę listw mam na aucie jak nówki i zderzaki perfect

ktoś coś dzwonic śmiało 603610814
  
 
Jak dla mnie piękna
  
 
Generalnie to środek na twoim miejscu bym zrobił czerwony i np.: przeszył białymi nićmi, widziałem kilka takich Ład i powiem, że wygląda to ciekawie. Ale to tylko moja taka mała sugestia.
  
 
zajebista sztuka powodzenia z AirRide'm
  
 
A Cayenne to nie czasem zwycieżczyni wojny północ-południe??
Szczerze to nie jestem zwolennikiem cięcia i gięcia takich klasyków bo jest ich już bardzo mało i poprostu szkoda byłoby mi robić w takim aucie modyfikacje typu airride ale co do srodka to plany masz zacne
Czerwona skóra i białe nici jak napisał kielich jak dla mnie "NA BOGATO"
O części pisz do Bartixra jest u nas częściowym guru
Auto bajka! Trzymam kciuki za dobre modyfikacje
  
 
Trzeba przyznać że trójka ładna. Pamiętam, że już raz miałem z nią spotkanie, ale gdzie, zabij, nie pamiętam. Poznaję ją po tym nie spotykanym chromowanym pasku. I to właśnie utkwiło w mojej głowie. Trochę tym paskiem przypomina mi 06 w Kanadzie, ale z drugiej strony śmierdzi mi to wieś tuningiem. Znowu jak trochę pomyśleć, to takiego paska nikt nie ma, co robi z niego całkiem indywidualny okaz i chciało by się sobie takie cudo załatwić. Interesujący detal. Ciekawy jestem czy to samoróbka, może wyrób rzemieślników, a może oryginał?

Co do airrajda, tez myślę nad tym w swojej 02, będę śledzić twoje postępowania w tym temacie. A potem bym chciał skopiować. A myślę nad podstawowym zestawem, tylko góra i dół.

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2013-06-28 22:49:57 ]
  
 
nie no raczej te srebrne z dzrwi wypadną wszystkie graty są oridżinal, auto stało w stodole dobry kawał czasu... na siedzieniu jest mama czechosłowacji i pragi z 79 roku jeszcze, korby apteczki zapasówka nie dotknieta i fabryczne opony hehe

listwy mam perfect na bokach i zderzaki, co mogłem dokupiłem na 4x4rusian.de i na jacars.pl czy jakoś tak...

mamkament tylko z ZNAL :/ jebany perelowski stop... niestety grill jest lekko przymeczony rdzą, czysciłęm to itd ale nie jest perfect a musi być bo auto całę bedzie we wrzesniu malowane i rozebrane do zera...

będe próbował to teraz wypiaskowac, zrobić podkładem i oddac do metalizacji prózniowej jak robiłem w porsche, bo za chromowanie znalu i nadlewanie wrzerów miedzia mi powiedzieli 1500-2000 zł... chora cena

chyba ze chłopaki pomozecie znalescć mi w miare nowy grill z okularami ???
603610814
  
 
u mnie mały update ;P listwy troche poleruje i kombinuje z grillem i metalizacja prózniową moze sie uda go odnowić fajne...
koła ori i opony z 75 ;P paski gumowe białe nawet spoko siadły
nowe swiece, wycieraczka, filtry itd... uszczekla chromowana szyby z tyłu narazie bo do przodu jescze niemama ;P

mam na sell listwy jakies przyszły z niemiec miały byc do 2103 a sa inne jakies pół okrągle ale podobne kształtami moze ktoś coś? bo mi leża sprzedam tanio, nówki info priv


  
 

podoba mi się auto, śledzę wątek.

w sprawach modyfikacji zajrzyj na www.tuningsport.ru , jest też wątek o nich i potem pisz do mnie, najlepiejiej w tym wątku - to będzie porządek na forum ;0wątek o tuningsport.ru
  
 
Daj znać jak sobie z grillem poradziłeś, sam czekam na kogoś kto przetrze szlaki
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Zajefajna Łada !
  
 
Łada jasne ze jest zajebista. Ale jaki zajebisty jest ogrodnik. Podwyżkę dla niego.
  
 
hehe sam sobie podwyzki niedam specjalnie przyciołem tuje żeby łada sie lepiej czuła na parkingu
  
 
No to trzeba stwierdzić, że Twoje ręce rosną z tego miejsca co powinny, a nie tak jak u nie których z dupy.
  
 
wnetrze mojej bestii ;P jak widac trzeba mi tez tapicerke tylnich drzwio jesli ktoś ma lewa strone prosiłbym o priv bo jest czerwona i a nie czarna