[MK6]Centralny zamek - zamykanie z pilota ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam w samochodzie centralny zamek, na kluczyku do otwierania auta jest przycisk (małe kółeczko) czy to znaczy że mogę otwierać samochód z kluczyka? Podczas próby wciskania go przy aucie samochód na nic nie reagował, nic się nie działo. pozdro



[ wiadomość edytowana przez: dawidzmc dnia 2013-07-08 22:20:20 ]
  
 
orginalne kluczyki nie miały możliwości otwierania z pilota. orginalnie też nie było takich kluczyków.
  
 
Jest na nim logo "Ford". W takim razie jak to jest? zapewne mam możliwość otwieranie z kluczyka? Tylko czemu to nie działa? Jakie podstawowe rzeczy sprawdzić?
  
 
To jest to ori kluczyk fordowski z lampką/latareczką. Po naciścięciu przycisku powinna się ona świecić. Taki bajer, żeby trafiać po ciemku do dziury
  
 
Cytat:
2013-07-08 21:48:45, Kleszczak pisze:
orginalne kluczyki nie miały możliwości otwierania z pilota. orginalnie też nie było takich kluczyków.


mk7 miało pilota na podczerwień. spotkałem też mk7 z końcowych lat z pilotem jak z foki. ponoć orginał. Mk6 nigdy nie widziiałem z pilotem. Lampki w kluczyku w essie były rzadko. częściej w ścierce.


[ wiadomość edytowana przez: Venom_4x4 dnia 2013-07-09 07:19:53 ]
  
 
mam taki sam kluczyk i u mnie jest to lampka (latarka)
  
 
Cytat:
2013-07-09 07:18:35, Venom_4x4 pisze:
spotkałem też mk7 z końcowych lat z pilotem jak z foki. ponoć orginał.



Ja mam taki pilot u siebie, na pewno orginał
  
 
fakt, sam miałem taki w mk6. Mała dioda powinna tam być, przepraszam za wprowadzenie w błąd.
  
 
Już koledzy wszystko rozumiem Czyli jest to po prostu latareczka tylko padła pewnie bateria Wielkie dzięki za rozwianie moich wątpliwości! )