Czym sie golicie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chłopaki, czym się golicie? Zamarzyła mi się golarka elektryczna, rozglądałem się trochę po necie, ale w samym ceneo znalazłem ponad 300 modeli i nie mam bladego pojęcia co wybrać. Które lepsze te z głowicami czy z folią? Jakie marki polecacie?
  
 
a w jakiej klasie cenowej?
  
 
250-300 zł max
  
 
Zdecydowanie taka z głowicami, te z folia sa mniej dokładne, trzeba się nagimnastykować zeby się dokladnie ogolic. Tu masz ranking (http://www.net-ranking.pl/561-golarki-ranking) moze cos z tego?
  
 
Ja mam Brauna 340 (folia) i jakoś jest.
  
 
Ale chyba nie chodzi o to, żeby było „jakoś” tylko żeby było dobrze ;P. miałem z folią i nie goliła dokładnie, na pewno jest to też kwestia modelu, choć z tego co pamiętam nie był to jakiś najtańszy badziak. Od tamtej pory golę się zwykłą maszynką, mój braciak ma aquatoucha, parę razy pożyczyłem i różnica w stosunku do tej mojej starej jest ogromna. Goli dokładnie (nawet szyje dałem radę! ) no i można nią golić na mokro, a tak chyba wolę, ogólnie fajne urządzonko!
  
 
Ja używam golarki elektrycznej Braun Series 3 330 i jestem zadowolony
  
 
Gillete Fusion, ale trzeba uważać na podróby sprzedawane taniej na Allegro.
  
 
Philipsa głowicową. Bo wcześniejszej foliowej brauna, która głównym ostrzem nie goliła (a kosztowała prawie 2 stówy), nawet nie będę wspominał. Tylko głowicowe.

Tego Philipsa mam 3 lata i nadal goli. A nic nie wymieniałem.
  
 
ja sie nie gole, facet powinien miec zarost
  
 
I ja się z Tobą zgadzam
  
 
Ja ostatnio z braku czasu też się nie golę. Zarost fajnie wygląda , czasami warto się zapuścić tak co jakiś czas dla odmiany .
  
 
Tylko jednorazówki ;(
  
 
A ja się golę brzytwą
  
 
Nie golę się. Prawdziwy mężczyzna posiada brodę.
  
 
Może trymer? Jeśli tak to tylko taki z "pojemniczkiem"
  
 
maszynka philips elektryczna, ale muszę jeszcze poprawiać zwykłą
  
 
Dla mnie jednorazówki są najlepsze. Higieniczne i zawsze ostre
  
 
Ja nie golę od 2 miesięcy, naprawdę warto zapuśić taką brodę, jest kozacka
  
 
Maszynką z wymiennymi ostrzami. Kiedyś goliłem się metalową maszynką należącą jeszcze do dziadka, ale ktoś mi ukradł.