[mk7] problem z halogenami

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, chcialem podlaczyc sobie halogeny, instalacje mam pociagnieta... halogeny podlaczone przelacznik podlaczony przekaznik r21 wlozony i halo nie chca swiecic na wlaczniku od halo dioda tez sie nie zapala... co moze byc przyczyna ?
  
 
Sam wszystko kładłeś czy już było?
  
 
Instalacja byla pociagnieta orginalnie... I pojęcia nie mam czemu to nie dziala
  
 
Może to głupie ale masz bezpiecznik?
  
 
Tak, bezpiecznik wlozony na swoje miejsce 15a (niebieski) halogeny nie świecą i dioda na przelaczniku tez nie
  
 
a przycisk na pewno sprawny ? wyglada jakby wcale zasilania nie mial
  
 
jesteś pewny że masz przyciski od halo a nie np od grzanych szyb? na fcp był podobny problem i okazało się że gość miał właśnie przełącznik od szyb sprawdź czy przeciwmgielne działa
  
 
Przelacznik 101% od halo... Przeciwmgielne świecą aż miło...
  
 
I co było?
  
 
A we wtyczce masz +? w sumie dwa powinny być po zapłonie i po pozycyjnych do tego masa i wyjście na halo
  
 
byla kostka do przelacznika... kable szly do skrzynki bezpiecznikow i dalaj do halogenow... + dochodzi do przelacznika staly ale po zaplonie i zapaleniu swiatel juz plus nie idzie... przekazniki wymienane chyba 5 razy... bezpiecznik tak samo...
P.S. Nie wiem czy skrzyki nie mam do przelutowania bo przestala działac temp wody (znaczy sie chodzi jak jej sie podoba) i wczoraj zaswiecił sie abs i nie dziala. doprowadza mnie do szalu to auto