Pchli Targ XXXII ZLOT

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jako że nikt nie zaczął tematu. Ktoś coś bierze z gratów ?


[ wiadomość edytowana przez: zibo666 dnia 2013-09-08 17:33:44 ]
  
 
tradycyjnie zabieram wszelkie dostępne gadzety
  
 
Potrzebuje pokrętła fotela do regulacji oparcia.

Jeżeli ktoś potrzebuje coś z cabrio to pisać albo lepiej dzwonić, wymontuje.
  
 
mam całe dwa fotele od mk6 na zbyciu jakbys chcial. nie są mi one w ogole potrzebne. pisz na priva jak cos
  
 
Stary, miałem dwa komplety recaro, wczoraj popchałem w końcu uszatki a z foteli cabrio zrobiłem fotele do mieszkania. Właśnie w jednym brakuje mi pokrętła. Z tych co pchałem nie wyciągałem.
  
 
Seryjnej wyskości sprężyny szwedzkiej firmy Lesjöfors do MK7 kombi. Przez krótki czas były założone u mnie w aucie, ale szybko stwierdziłem, że chcę sztywniej i ciut niżej.

150zł za parę


4 koła na zimę z oponami Dębica Frigo 2 w rozmiarze 175/70R13. Na pewno część z was kojarzy ten bieżnik jako Goodyear Ultra Grip 5, ale to ze względu na Dębica jest częścią firmy Goodyear. Felgi stalowe są na rozstaw 4x108, mają 13 cali średnicy i 5 szerokości. Nie jestem pewien ET, ale chyba jest 41, a otwór centrujący to 63,3mm. Felgi nie są w żaden sposób uszkodzone, skrzywione czy przerdzewiałe. Wentyle szczelne i wszystkie mają nakrętki. Opony zakupione były nowe w 2011, założone w grudniu i używane jakieś 3 miesiące, bo nie mogłem się doczekać i moje letnie założyłem zaraz jak stopniał śnieg. Przechowywane były leżąc na boku, każda w osobnym foliowym worku.


400zł za cały komplet
  
 
Troche takich pierdol wyciagnalem z garazu, ktos cos chce? ewentualnie jak jakies drobnostki potrzebujecie to moze mam, z wiekszych rzeczy nie wrzucam bo nie bede mial gdzie spakowac

1.adaptery glosnikow z 5x7 na 13tki chyba, idealnie pasuja w trojkaty z tylu
2.potencometr przepustnicy
3.przelaczniki szyb mk7, z otwieraniem klapy, samo otwieranie klapy
4.jakies pojedyncze przelaczniki szyb, do tego mam tez panel na 2 szyby do mk5,6
5.czarne koreczki do chlodnicY i taki fajny do oleju
6. Zaslepki gornego mocowania amorow, 2 rodzaje
7. Przyciski podgrzewania foteli scorpio, z wtyczkami
8. chromowany pierscien pod galke
9. galki biegow mk5,6
10. przycisk szyb z oprawka do cabrio




  
 
Potrzebuję obie zaślepki od świateł do bagażnika w kombi. I jeszcze taką małą plastikową zaślepkę śruby w drzwiach w klamce pasażera.
  
 
Ja mam:
- kolektor wydechowy RS2000
- rozpórkę tylną htb
- lotkę Zender z 3 światłem stop
- zderzak przedni RS