Rejestracja auta wyrejestrowanego za granicą.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiecie może czy da się zarejestrować w PL auto wyrejestrowane w Niemczech np. z powodu złomowania ? Niby kupując w Niemcowni samochód też jest on wyrejestrowany u nich ale czy jest jakaś papierkowa różnica ?
  
 
Jak kupiłeś w niemcowni samochód wyrejestrowany z powodu złomowania, to nie kupiłeś formalnie samochodu tylko kupiłeś formalnie złom. To tak samo jakby zarejestrować w Polsce jako samochód niemiecki przystanek autobusowy
  
 
No chyba że Kolega ma zamiar zanabyć coś ciekawego , lub zabytkowego . Jeżeli będzie to pojazd rzadki to jest możliwość rejestracji , nawet jeżeli nie ma wieku przewidzianego dla zabytku . Jeżeli zaś to jest Szelcwagen golf V , Renault Laveta / laguna to nie istnieje opcja . Wówczas jeżeli jest w idealnym stanie lepiej kupić spaleniucha w PL i robić przekładkę .
  
 
Nie no teoretycznie jest taka możliwość, bo ze stanów można zarejestrować złom, to i pewnie z niemcowni mozna, puściłem sobie tylko trochę szydery
  
 
Spox . Wiem że nadal zlewozmywak dwudziestoletni można zarejestrować jako wzorowy okaz De Loeriana
Ps. obrażony jestem nadal na Ciebie za ten silnik
  
 
Myślę że auto jest rzadkie, mamy zamiar z kolegą nabyć BMW E24 635 Dzięki za info
  
 
Cytat:
2013-09-17 20:02:04, Besslein pisze:
obrażony jestem nadal na Ciebie za ten silnik



weź się ogarnij
  
 
Marcin , jeżeli byłbym na Poochatego naprawdę zniezadowolony napisał bym inaczej . Żart taki . Więc PiS & love Prezesie .
Dobrze że trafił w dobre ręce / budę , a nie na allegro .


Nowy666 , bezproblemowo . Taką furkę rejestrujesz z palcem w pępku .
635 CSi którą miałem w 1997r. musiałem się bujać po Polsce na niemieckich szyldach przez kilka lat . Teraz załatwiasz od ręki .

[ wiadomość edytowana przez: Besslein dnia 2013-09-22 19:54:32 ]