Zdjęcia i filmy z XXXII zlotu w Solinie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w tym wątku wrzucać fotki ze zlotu


[ wiadomość edytowana przez: michno45 dnia 2013-09-16 10:59:54 ]

[ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2013-09-16 14:18:09 ]
  
 
Fotki ode mnie


[ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2013-09-16 20:08:33 ]
  
 
link nie działa
  
 
Pogoda widzę lepsza niż na Czerwcowym
  
 
poprawiłem link.
  
 
W końcu nie poszliście w góry? Się zapiło za mocno i kacyk męczył?
  
 
klasyk.
  
 
Cytat:
2013-09-16 20:10:28, jethro pisze:
W końcu nie poszliście w góry? Się zapiło za mocno i kacyk męczył?


Przepraszam, ja byłem, ale reszta wykazywała swoistą niechęć. W wolnej chwili mogę powrzucać widoczki.
  
 
Całą ekipą krążyliśmy po tamie i na jednym z zatok. Pogoda fajna, słoneczna. A piło się wieczorem przy ognisku.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
nie bede pisal gdzie bylismy i co robilismy gdyz nie mam zamiaru tlumaczyc sie nieobecnym a foty niech wrzuca Retki, swoje filmy mam na kamerze
  
 
Kilka widoczków z Połoniny Caryńskiej ode mnie.
  
 
Zdjęcia powinny być dostępne jutro, niestety praca, praca i jeszcze raz praca zabija wolny czas.
  
 
KTO PRACUJE W FIRMIE MASMAL???
  
 
Nie powiemy. Szefem jesteś?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
ja mam dobry freestyle w wykonaniu Karoliny i Krechy ale pytam czy mogę go zamiesic ?
  
 
MASMAL TO FIRMA Z MOJEGO MIASTA

  
 
Cytat:
2013-09-19 21:04:27, zibo666 pisze:
ja mam dobry freestyle w wykonaniu Karoliny i Krechy ale pytam czy mogę go zamiesic ?



Ja wyrażam zgodę... chyba
  
 
O Bo-żę Ślimaka też macie ?
  
 
Nakur*iatorzy

LMFAO
  
 
Teraz ja

Solina 2013

[ wiadomość edytowana przez: retki dnia 2013-09-21 16:31:22 ]