Prosze o kontakt na Bigelektron TOYOTA SPEC

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Prosze o kontakt tel. na Bigelektron TOYOTA SPEC , Dzieki Daniel
  
 
Proszę także o kontakt do Bigelektron Toyota Spec. Posiadam Toyotę Avensis T25 D4D 116 KM. Nasilają się problemy z rozruchem silnika. Wymieniony akumulator (stary dogorywał) i zregenerowano rozrusznik. Proszę o jakieś namiary bo mechanicy zaczynają mówić "a może to pompa" a ja chcę mieć pewność zanim pójdę w koszty.
  
 
prosze o kntakt tel. bigelectron toyota spec
  
 
Prosiłbym o kontakt do Bigelektron toyota SPEC.
  
 
I ja poproszę o kontakt do Bigelektrona )
  
 
Proszę o kontakt do Bigelektron TOYOTA SPEC na priv. Z góry dziękuję.
  
 
Proszę o kontakt do Bigelektona, toyota avensis verso 2.0D4D
  
 
Proszę o kontakt do Bigelektona,Toyota Rav4 2,0 D4D
  
 
Poproszę o kontakt do Bigelektrona. Pacjent to YI 2001. Tylko 140 000km przebiegu i prawdopodobnie rozrzad do wymiany. Fakt wczesniej byl zalewany SLX. Doczytałem na forum: "mozliwe ze to tylko napinacz lub kolo VVTI padlo.Najbardziej obstawiam napinacz bo jak kolo sie blokuje lub lancuch jest naciagniety to bankowo masz kod p1346." "Najlepiej zrobic test aktywny VVTi,wysterowuje sie zawor OCV testerem do pozycji kontrolnej i nagrzany silnik na biegu jalowym ma natychmiast zgasnac jezeli tak sie nie dzieje lub jest opoznienie ,lub nie za kazdym razem dziala to trzeba po pierwsze sprawdzic zawor OCV a nastepnie wymienic rozrzad kpl. "
Nie pokazuje błedu, ale właśnie specyficzny stukot slychać. Na jake koszta sie moge przygotować w ASO?

[ wiadomość edytowana przez: slupsk1 dnia 2015-11-03 08:58:53 ]

[ wiadomość edytowana przez: slupsk1 dnia 2015-11-03 08:59:33 ]
  
 
Uprzejmie prosze o podanie nr tel.
Dziekuje.
  
 
Proszę o kontakt z Bigelektron...... Toyota avensis d4d
jedrek0102
dziekuje
pozdrawiam
  
 
ja również poproszę bardzo o kontakt do Bigelektron TOYOTA Yaris 1,33. Dziękuję!
  
 
Proszę o kontakt do Bigelektron.

mój numer telefonu 793586861
bądź email alk80olo@gmail.com

Pozdrawiam.
  
 
Również i ja proszę
  
 
Witam. Ja również proszę o kontakt.. Rav4 2.0 D4D
  
 
Też prosiłbym o kontakt od Bigelektron
TOYOTA SPEC