6 (ostatnia) runda SMT - tor Fiat - 13/10/2013 !

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
AUTOMOBILKLUB ZIEMI TYSKIEJ zaprasza motomaniaków na VI - ostatnią rundę Samochodowego Mistrza Tychów 2013. FINAŁOWY RALLYSPRINT rozegra się w słoneczną niedzielę, 13 października na torze FIAT AUTO POLAND na peryferiach miasta Tychy. Tym razem impreza zostnie połączona z akcja dobroczynną na rzecz pomocy choremu Tomaszowi. (szczegóły niebawem)

Zapisy od najbliższego piątku - 27 września.

Dyrektor - Tomek Kraczla, 519 864 600

3.3. Procedura zgłoszeń

3.3.1. Uczestnik zamierzający wziąć udział w FINAŁOWYM RALLYSPRINCIE 10 LAT AZT

musi przesłać do dnia 12.10.2013 do godz. 24:00 wypełnione zgłoszenie na adres:

e-mail: azt-tychy@o2.pl

3.3.2. Jeżeli zgłoszenie wysłane jest pocztą e-mail, oryginał musi dotrzeć do organizatora najpóźniej w dniu odbioru administracyjnego. Oryginał zgłoszenia musi być czytelny i podpisany przez obydwu członków załogi.

3.3.3. Zgłoszenie zostanie przyjęte tylko w przypadku, gdy towarzyszyć mu będzie pokwitowanie wpłaty pełnej kwoty wpisowego lub potwierdzenie wystawione przez klub uczestnika.

Wysokość wpisowego wynosi : Do 10.10.2013 130 PLN, Po 10.10.2013 oraz w dniu zawodów 150 PLN

Wpłata opłaty startowej przelewem na konto Organizatora:

Numer konta: Pko-bp o/TYCHY 33 1020 2528 0000 0102 0114 0524
  
 
Wybieral by sie ktos jeszcze oprocz filipa? Tak sie zastanawiam czy nie przegonic fiata
  
 
jeżeli mnie puszczą , to może bym pojechał - zadzwonie - jest to akcja dobroczynna - więc może mnie puszczą - bo drzwi nie zdąże przygotować
  
 
Do mnie tez beda mieli sie o co przyczepic
  
 
Nooo przyjedźcie. Ostatnio byłem na oglądarze to wieje nuda fest. Przy okazji pokarzecie tym z bmw jak sie boki sadzi
  
 
A jak tam sprawa z maluchami wygląda?
  
 
Maluchów nie ma. Nawet nie ma klasy. Najniższa to ta co Filip jeździ.
  
 
rozmawiałem z Bogusiem i jak zmienie drzwi to pojade ... zobaczymy jak wrócę do domu czy zdąże


alternatywa:
II-zlot-samochodow-z-lat-70




[ wiadomość edytowana przez: mar125 dnia 2013-09-27 16:01:54 ]
  
 
zgłoszenie wysłane, Misiek tez posłał, Marcin pracuje nad drzwiami, ktoś jeszcze chce się pobawić ??? jakieś fiaty, polonezy ??
  
 
furtki z ładnymi firanami już są , muszę jeszcze poli powiesić. Zgłoszenie i wpisowe poszło
  
 
Miło słyszeć

Ja auto gotowe, za to leżę chory na L4.

Do zobaczenia !
  
 
9 aut RWD na liście startowej
  
 
Fiat gotowy, nie wiem tylko czy jezdzi zaraz ruszamy do Marcina sie napic (soku)
  
 
sok wypity , mój fiat (jak to fiat) strzelał dziś focha-piasta i rozdzielacz zapłonu odmówiły współpracy.
do zobaczenia na torze
  
 
Bardzo fajna runda, mimo iż przeszedłem trasę tylko pieszo
Pogoda dopisała, Furiaci fajnie jechali, szkoda że to ostatnia runda
  
 
filmik z SMT
  
 
Mar jak zwykle przekozak
  
 
Działo się jak zawsze
Mar pieknie ogarniał jazdę, klepnał mnie na jednej próbie !

Tradycyjnie już można powiedzieć, nie obyło się bez zgrzytów.

Mar został po prostu wyjebany po 3 przejeździe, za można powiedzieć grzanie opon, które tak na prawde uskuteczniała połowa zawodników podczas dojazdu między PKC a startem !

Czekajcie aż tu wyleje swoje podkur......

Ja opanowałem temat tradycyjnie. Do tytułu Mistrza Tychów potrzebowałem minimum 4 miejsce. Wydawało się to mało problematyczne.

Trzeba przyznać, że nowa trasa była fajna, techniczna, choć krótka. Jechaliśmy parami, czyli dwa razy jechało się dłuższy o 1/3 wariant trasy.

Nie zakładałem walki o wygraną, nie byłem wjeżdżony, w związku z tym nie było opcji.

Przejechałem dwa pierwsze przejazdy i masakra, czołówka naszej licznej (22 załogi) klasy była 3-4 sekundy z przodu.

Na dwóch kolejnych starałem się poprawić błędy, co zaowocowało poprawą w sumie o około trzy sekundy.

Trzeba podkreślić, że zawody przebiegły bardzo sprawnie. Przed czternastą skończyły się przejazdy, a o piętnastej było już po rozdaniu.

Nam udało się stanąć na najniższym stopniu podium, 0,5 sek przed czwartym miejscem i stratą pięciu do czołowej dwójki.

Tym sposobem jesteśmy mistrzami w klasie do 1400ccm
  
 
Cóż , całą moją zabawę popsuła dyskwalifikacja za "niesportowe zachowanie" - a konkretnie za dogrzewanie opon po pkc (tak jak robiło to przynajmniej 50% załóg) a przed startem. Dziwne było to że zostałem wywalony z zawodów po 3 przejeździe a jedyne 'grzanie' miało miejsce przed pierwszym przejazdem...
Niechęć niektórych osób z azt do mnie dała znać , do tego mega krótkie trasy i tylko 4 przejazdy ? Cóż ważne jest zarobić a nie nauczyć ludzi jeździć. O dobrej woli sędziów już nie wspomnę ...
Brak słów - a to wszystko po walce do 22:30 z piastą i rozdzielaczem - echh 13-go ...


Z Miśkiem mieliśmy obawy czy startować jak zobaczyliśmy pierwsze załogi - lecieli pełną bomba - pełny szacun

Bimber też b.ładnie choć trzeba trochę podregulowac duemilię , ale efekty dzwiękowe super

No i gratulecję dla Filipa za tytuł oraz jego ładniejszej połowy (za umiejętna motywację )

[ wiadomość edytowana przez: mar125 dnia 2013-10-13 20:51:23 ]
  
 
Widzę ze się nieźle działo szkoda że byłem w pracy Zbuty już wrzucał zdjęcia na portalu społecznościowym
Gratuluje Panowie

jeżeli ktoś ma dostęp do tego portalu to przesyłam linkalink

[ wiadomość edytowana przez: Wariad dnia 2013-10-13 21:01:38 ]