Kantor internetowy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam proszę o pomoc. Spłacam kredyt walutowy i zastanawiam się ile można zaoszczędzić, może korzystał ktoś z kantoru internetowego np strefawalut ? Są bezpieczne, możecie jakiś polecić? Dziękuję za pomoc.
  
 
Szczerze mówiąc bałbym się skorzystać z kantoru internetowego. Jakoś nie mam zaufania.
  
 
Jak chodzi o internetową wymianę walut to już od kilku poważnych źródeł słyszałem, że najlepiej sprawdza się Alior Kantor.
  
 
Ja nigdy nie korzystałam z takiej opcji wymiany waluty przez internet,nie wiem na ile tak naprawdę jest to bezpieczne oraz opłacalne.
  
 
Nie polecam kantoru internetowego i jego używanie odradzam. Jakoś nie mam do niego zaufania i Wam też radzę uważać.
  
 
Ja również miałem opory przed kantorem online, ale od ponad roku korzystam z walutomatu

[ wiadomość edytowana przez: milwes dnia 2013-10-29 18:49:34 ]
  
 
W kantorach internetowych faktycznie można dużo zaoszczędzić i ja zachwalam tę formę wymiany kaski, zwłaszcza w Amronet, bo innych kantorów szczerze mówiąc nie znam. Naprawdę dobra firma.
  
 
Zaufany kantor internetowy (ze stażem) i można trochę zaoszczędzić.
  
 
Swego czasu korzystałem z takiego kantoru i jestem bardzo zadowolony,wszystko sprawnie i bezpiecznie więc raczej nie ma sie tutaj czego obawiać.