Jakie autko dla dziewczyny?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie,

Od jakiegoś czasu szukam dla siebie samochodu. Na ten cel jestem w stanie przeznaczyć max 10 tyś PLN. Interesuję mnie auto o pojemności silnika 1.6, typu hatchback. Czy możecie mnie coś doradzić, bo ja się kompletnie na tym nie znam.

Z góry dziękuję za pomoc
  
 
Garbuski też są fajne.
  
 
z fiata pandy w kolorze jasno niebieskim byłabyś zadowolona za 10tyś kupi się przyzwoity egzemplarz


[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2013-10-19 12:23:55 ]
  
 
Podobnie, jak przedmówczyni, myślę, że Fiat Panda byłby dobrą opcją. Plusem tego samochodu jest to, że ma w miarę duże szyby, przez co zapewnia dobrą widoczność. Jest też stosunkowo niewielki, co ułatwia parkowanie. Obie cechy przydają się szczególnie w mieście.
  
 
Panda mi osobiście po prostu się nie podoba,zdecydowanie bardziej polecam Fiata Punto II,który także jest ekonomiczny i nie ma problemu z wymianą części,są tanie.
  
 
Małe, zgrabne, może być VW Lupo, Hyundai i10 albo suzuki swift. Na pewno każda kobietka będzie się w tych autkach dobrze prezentować.
  
 
to weź jej od razu assistance dokup, bo jak mojej kupiłem to holowanko był dosyć szybko, jedyne co dobre to że jej teściu kupił pakiet starter24, bo tak byśmy oboje z teściem zbankrutowali
  
 
Myślicie że Nissan Juke byłby dobry?
  
 
Beetle najlepszy dla dziewczyny! U mnie w rodzinie wszystkie kobity są zakochane w tym samochodzie No i Fiat500, ale dla mnie jakościowo gorszy..
  
 
Jeżeli szukasz małego samochodu dla siebie,to dobrym wyborem będą także te typu mini jak Citroen C1 lub Peugeot 106,bardzo ekonomiczne.
  
 
Wydaje mi się, że dobrym autkiem dla dziewczyny będzie i20. Na temat tego auta można poczytać opinie i dowiedzieć się więcej od jego użytkowników. Pozdrawiam
  
 
Wszystkie poniżej podane propozycje są ciekawe i godne uwagi ,a minęło już trochę czasu,wiec może napisz na co ostatecznie się decydujesz,tak z czystej ciekawości.
  
 
moja znajoma ma audi TT kobitka po 30 a na zimny lokieć juz nie jednego 18 zabrała do audi
  
 
No tak,ale Audi TT to jednak drogi samochód a autorka określiła mniej więcej jaki budżet posiada,więc w tym przypadku chyba odpada,a używki powiedzmy 15 letniej za 20 tyś zł żal moim zdaniem kupować,nie bardzo jest sens.
  
 
Jedyne godne uwagi jak dla mnie sa Toyoty i taki Yaris bylby chyba dobrym wyborem .
  
 
Jak dla kobiet to ja bym poleciła Fiata 500, bardzo fajny samochód i dla Pań jak znalazł.
  
 
Toyota Yaris to solidny i bardzo ekonomiczny samochód,wiec wg mnie śmiało można sie nad nim zastanowić,do tego mało awaryjny i nie koroduje,więc same plusy.
  
 
Pod uwagę weź np. lancia prisma integrale evo, ja byłabym zachwycona. Samochód możesz przemalować na ten, który będzie najbardziej odpowiadał Twojej dziewczynie, warto zapytać ją o zdanie.
  
 
Polecam Yariskę, bardzo fajne autko. Moja dziewczyna takowe posiada i sobie chwali
  
 
VW Lupo albo tak jak piszą poprzednicy Yaris