[MK7]Polerowanie lamp

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam tak jak w temacie.Czy któryś z fefkowiczów polerował przednie lampy plastikowe?Jakiej użyć pasty do polerki?Wiem w necie jest dużo na ten temat i postów i filmików ale wolałbym aby odpisał ktoś kto to robił.Pozdrawiam i dzięki za podpowiedzi
  
 
Robiłem ostatnio w micrze pastą tempo lekkościerną papierami wodnymi do 2500 i powiem ci że widać polerke od razu, lampy stają się jednolite ale nie przeźroczyste tylko lekko białe ale na tyle że upierdliwy policjant doczepi się. Lampy do essiego są tak tanie że ja bym w paset nie inwestował tylko szukał używanych oryginałów
  
 
Szybciej ci oddać firmie która się tym zajmuję. Biorą po 50zł od lampy. A masz zrobione profesjonalnie i nie zniszczysz.

Jeśli już koniecznie chcesz sam to w zależności jak masz głęboko rysy zmatowisz papierem wodnym, potem pasta ścierna i polerka
  
 
Jeśli chodzi o policjanta to jak jest w miarę inteligentny to dowód i tak zabierze bo te lampy nie mają homologacji a nad zakładem który poleruje lampy to się nie zastanawiałem i szczerze to muszę poszukać we Wrocku
  
 
sławek ma lampy angelsy, nie oryginalne mk7 tylko z gładkim szkłem.
  
 
Jak nie masz polerki to sie zdrowo na machasz. Polerowałem lampy w fabi, były matowe. papier wodny 1000,1500,2000,2500, potem tilc na polerce i pasta do polerowania kloszy z allegro za 20zl.
Zostało kilka głębokich rys ale nie chciało mi się już więcej "szlifowac".
  
 
mam polerkę mam też wiertareczę wolnoobrotową pastę się kupi ale kużwa brak czasu na wszystko
  
 
PC po polerce należałoby pokryć lakierem. Inaczej zżółknie i zmatowieje. No chyba, że ktoś już robił i pośmigał trochę (zwłaszcza zimą), to poproszę o opinie
  
 
jutro biorę się za lampy.Najpierw je rozkleję,zmatowię plastik,umyję wnętrze i chcę wymienić ringi na gazowe z bmw ale nie wiem jak ze średnicą.Jak skończę to dam znać jak spieprzę to chyba kupię moretty bo zaje.... mi się podobają
  
 
do polerowania lamp poecam paste g3 sam polerowalem ostatnio ojcu w passacie i jak narazie sa takie jak zaraz po polerce chodz minelo juz z 5miesiecy a bezbarwnymm nie malowalem zobaczymy jak bedzie po zimie