Szwagier42gv 126p FL88 popcorn

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przedstawiam moją maszynę do"pojeżdżawek". Średnio "wyrasowany"
bo malczan zawsze był na szarym końcu jeśli chodzi o inwestycję w moim budżecie lecz przetrwał u mnie już 3 lata i w sumie zawsze dowoził moją dupę tam gdzie chciałem.
I te wszystkie chwile spędzone w nim, pod nim i na nim... Bezcenne!

Jego podłoga o dziwo też przetrwała w związku z tym mam zamiar trochę go podreperować bo pomału przestaje cieszyć oko. Oby nie skończyło sie tylko na planach...

Chcę zrobić klatkę, obspawać budę, jakoś ładnie rozklepać ranty błotników, blacharka lakierowanie.
Silnik chce mieć taki "rasowany", założyć wał z bisa, sportowy wałek, ciekawy gaźnik , breda. itp.

Jeśli któś ma chęć przesłać mi na pw jakiś krótki poradnik odpowiadający na pytania: który wałek wybrać by mieć w miarę dobry moment góra/dół, ile zciąć głowice,jaki zabieg wykonać na tłokach i korbach, jaki wydech wybrać, który gaźnik sprawdza się najlepiej to jestem mega wdzieczny

  
 
Fajnie, że chcesz mu przedłużyć życie

Co do informacji to na forum było poruszane wiele kwestii o których wspominałeś, więc proponuje zacząć od przeglądania wątków i korzystania z wyszukiwarki.
Na ewentualne konkretne pytania forumowicze chętnie udzielą odpowiedzi. (ciężko odkryć co masz na myśli pisząc ciekawy gaźnik)

  
 
a propos ciekawych gaznikow, mam kilka weberow dcoe 40 i dellorto dhla40 w roznym stanie, cena do ustalenia
  
 
Cytat:
(ciężko odkryć co masz na myśli pisząc ciekawy gaźnik)



kolega flapjck1 dobrze rozszyfrował moje pojęcie proponując najciekawsze

A co do modów to doskonale wiem od czego powinienem zacząc szukanie info - od wyszukiwarki,ale liczyłem na łatwy łup"wiedzy".
Ost. skrupulatnie poznaje tajniki modyfikacji z tego forum i uważam że to skarbnica wiedzy lecz to wymaga sporo casu.
Swoją drogą oglądałem już twój temat z CC i 126p, gratuluje zapału,wiedzy i wyników jak będe mial konkretne pytania to napewno odezwe się.

  
 
łezka sie kręci w oku Śwagier daj więcej fot