Różnice wentylatorów w escorcie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam kolegów, mam szybkie pytanie dot nawiewu. Czy wentylatory się czymś różniły w wersji mk5 , mk6 i mk7? Zaznaczam że dotyczy to tylko aut bez klimy.
  
 
raczej nie, mk5-6 mają takie same ale raczej w mk7 też jest taki
  
 
a kostki zasilania nie są przypadkiem inne, bo ford lubi komplikowac nam podmianki
  
 
Są takie same,nawet są takie same w wersji z Klima,jedynie kabelek jest ciut dłuższy w wersji z Klima.
  
 
A mi sie wydaje, ze bez klimy i z klima sa inne. Nawet na wlasnej skorE sie o tym przekonalem.
  
 
A mi sie wydaje, ze bez klimy i z klima sa inne. Nawet na wlasnej skorE sie o tym przekonalem.
  
 
Sam wentylator jest taki sam, różnią się tylko obudowa i ta długością kabla co już pisałem. Ja mam pozytywne doświadczenie w wymianie wentylatora w mk7 z Klima na wersję mk7 bez klimy. Oczywiście wymienialem bez rozszczelniania klimatyzacji,bo szkoda na to pieniędzy i szkoda zwiększać ryzyko awarii po takiej operacji
  
 
Ja robiąc swapa musiałem dac wentylator z mk6, bo ten z mk7 miał wiatrak po lewej stronie i sie nie miescil. A ten z mk6 u mnie jest z wiatrakiem po prawej stronie i pasi super. Same mocowanie wentylatorow jest takie samo.

Co do kabelków różnicy nie miałem. Wersja bez klimy.
  
 
Cytat:
2013-12-22 10:32:57, kiciek pisze:
Ja robiąc swapa musiałem dac wentylator z mk6, bo ten z mk7 miał wiatrak po lewej stronie i sie nie miescil. A ten z mk6 u mnie jest z wiatrakiem po prawej stronie i pasi super. Same mocowanie wentylatorow jest takie samo. Co do kabelków różnicy nie miałem. Wersja bez klimy.


ale temat jest chyba o wentylatorze kabiny.
  
 
chyba tak. Sorka