[Łódzkie] Spot Łódzkie !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Z kolegom Piotrkiem (retki) planujemy spota w innym miejscu niż Łódź np. w Piątku. Kto byłby chętny i w jakim terminie?
  
 
Nawet w lodzi nie ma spotów więc gdzie indziej u nas raczej też się nie uda.
  
 
No z tym jest niestety problem.
  
 
Zapraszam do Częstochowy
  
 
Może u nas się coś zreanimuje ale dzięki
  
 
Ja odpadam, bo leżę w łowickim szpitalu...


[ wiadomość edytowana przez: Clipper_skce dnia 2014-01-15 21:13:21 ]
  
 
To może cię odwiedzimy? hehe
  
 
no ja w Łdz byłem w zeszłym roku na spocie. miało się coś kręcic ale ucichło...szkoda
  
 
Może ten rok lepszy będzie
  
 
""silna grupa pod wezwaniem"" to my raczej nie jestesmy, próby zrobieniaw Lodzi cyklicznych spotów nie wypaliły a nawet są kłopoty z okazjonalnymi spotami wiec w Piątku tez nie wypali, do Swietego Miasta troche daleko ale poczekajmy na cieplejsze dni bo idzie zima i koniecznie trzeba sie ""spotkac""przed Walnym,howg
  
 
Jak się cieplej zrobi to może coś zorganizuje a tymczasem jestem na wygnaniu w Norwegii. Tylko co z tego że się zorganizuje jak nikt się nie zapisze jak ostatnio ;p
  
 
pod koniec marca będzie niewielki spot w waszym województwie. Nazywa się walne. O ile tam zrobimy.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
No jest jest, ale taki zimowy spocik by nie zaszkodził
  
 
Proponuję w niedzielę na rynku w Piątku godzina 11.
jak komuś pasuje to zapraszam, wpisujcie się na listę.
1. retki
2. ..........
  
 
1. retki
2. patryk24729088
3. ?
  
 
ja w pracy więc nici z wyjazdu
  
 
Niestety z powodów rodzinnych nie będę mógł przyjechać więc jeżeli nie będzie więcej chętnych to trzeba będzie przełożyć spotkanie na inny termin.
  
 
Piotrek i Michał jaki termin by pasował ? Ja się jakoś dostosuję.