[rs2000] ecu det3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siema, chcę podłączyć ecumastera i potrzebuję porady od czego zacząć. Każda informacja mile widziana. Na pewno przyda się innym w poszukiwaniu mocy
  
 
Czyli mamy rozumiec ,ze zmiana samego komputera chcesz podniesc moc silnika ,do ilu 147 ,145,152 ,chyba nie wiesz poco takie urzadzenia słuza.
  
 
Właśnie że jak zainstalujemy Świnke i "wystroimy" to pare koni przybędzie a zawsze się przyda do dalszych modów
  
 
Chyba w bagaznik , ile ugrasz samym kompe w seri 3 konie ????
  
 
hmmm no myśle że 5 km ię powinno wykrzesać
Ja myśle że rs 2300 ostre wałki odpowiedni filtr większe wtryski obróbka zamachu i poprawa kompa ,to powinno 200 Pyknąć (ewentualnie jakiś porting) mimo wszystko nie warto pchać się w kompa jesli się doładowania nie planuje
  
 
Jak nie wiecie jaki tam jest silnik i jak ogarnąć deta to się nie odzywajcie
  
 
silnik RS2000 uturbiony i gotowy do strojenia, czekam tylko na egt . To ma ktoś jakieś doświadczenie albo wiedzę jak to podpiąć??
  
 
Cytat:
2014-02-05 20:05:38, lukirs pisze:
Jak nie wiecie jaki tam jest silnik i jak ogarnąć deta to się nie odzywajcie



Pijesz do czegos czy jak ,koles nie napisał ze jest doładowany wiec co zgrywasz maga.
  
 
czy to istotne czy doładowany?? dałem konkretne zapytanie a wy się kłócicie . ktoś coś wie ??
  
 
na stronie ecu mastera masz schemat potem bierzesz schemat essa i podpinasz jak nie masz wiedzy to nie zrobisz ja elektroniki nie ogarniam i jak popatrzyłem jak to jest podpięte u mnie to ogarneła mnie rozpacz.Co do strojenia to jeszcze gorzej podpiołem kompa i na tym skończyła się zabawa.Teraz szukam kogoś kto to wystroi.
  
 
Cytat:
2014-02-05 20:33:16, iglaxr3i pisze:
Pijesz do czegos czy jak ,koles nie napisał ze jest doładowany wiec co zgrywasz maga.



nie wiesz to się nie odzywaj i tyle...
  
 
mikatt, poszukaj na racingforum lub fiestaklub polska kolegi o nicku bober albo przypal możesz go jeszcze znaleźć na youtubie i jakoś przez to się z nim skontaktować. Nasze strony bo Kraków, a gość uturbił rs2000 we fieście.
  
 
Cytat:
2014-02-05 20:49:29, Mikatt pisze:
czy to istotne czy doładowany?? dałem konkretne zapytanie a wy się kłócicie . ktoś coś wie ??



Jest istotne ,bo na NA gra nie warta jest swieczki ,w doładowanym juz jest inaczej ,i samemu bedzie ci ciezko ,kolega juz ci podesłał ,wejdz na racing tam jest faq.


[quote]

Cytat:


2014-02-05 20:33:16, iglaxr3i pisze:
Pijesz do czegos czy jak ,koles nie napisał ze jest doładowany wiec co zgrywasz maga.



nie wiesz to się nie odzywaj i tyle...[guote]

Ciebie to juz całkiem ponosi ,grasz mondrale a lustra nie masz,temat jest prosty --rs2000 i ecu ---- napisałem co mysle ,w twoim toku myslenia mam wiedziec co koles nie dopisuje i mam klijentowi wymyslic rezultat. Zastanów sie .

Jak napisze Kocham cie -- to tez mam wiedziec kogo.
  
 
iglaxr3i, ogranicz się może do wypowiedzi na temat, a nie zaczynasz jakieś rozjebundy...
  
 
[quote]
2014-02-06 19:04:37, iglaxr3i pisze:

Ciebie to juz całkiem ponosi
[quote]

zluzuj bo ci żyłka pęknie,walisz spamem wyliczasz ile koni przybędzie a nawet nie wiesz o jaki motor chodzi i nie wyjeżdżaj mi tu z mądralami tylko się uspokój
  
 
Fajnie się Was czyta
  
 
Kolega pyta tylko JAK podłączyć, a nie CZY WARTO podłączać ecu mastera. Reszta filozofii jest zbędna.
Pozdro
  
 
dzieci koniec kłótni , proszę już nie oftopować . Wracając do tematu, odezwałem się na ford-tech.pl i czekam na odpowiedź . Jak będę coś wiedział to się podzielę informacjami.
  
 
A ja bym był chętny zobaczyć jak takie coś się stroi.
Podłączyć to myślę, że jak ktoś ma jakieś pojęcie o elektronice i umie czytać schematy to da sobie rade.

Jak byś miał już jakieś info to podziel się co i jak
  
 
na stronie ecumastera jest schemat jak podłączyć dot3 do rs2000. a co do samego strojenia. Strojenie seryjnego silnika może dużo nie da ale napewno będzie coś odczuwalne. kiedyś w bmw e39 2.8 193 km wystroiliśmy ecu-masterem i przybyło 15KM i ponad 20nm. Więc już można było odczuć.

schemat