Wymiana lampki wewnętrznej

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, zamówiłem z allegro lampke od wersji Ghia i tu moje pytanie czy wymiana jest bardzo skomplikowana na zasadzie nie wiem zmiany okablowania itd itp czy wystarczy je podmienic i podpiąc i już bedzie działac? I druga sprawa gdzie moge dostać przekaźnik opóźniający wyłączanie światła ten taki zółty?
  
 
daj pytanie w dziale ogłoszenia to ktoś ci zaoferuje.
Dużo osób ma, a nawet zobacz czy ktoś teraz nie sprzedaje.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Co racja to racja a orientujesz sie jak z ta lampka wyglada? To tylko przełożenie czy jakas wieksza inzynieria elektryczna?
  
 
przełożenie na 99% albo jeden kabelek trzeba dopiąć chyba. Nie jestem pewien.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Super dziekuję Wole się zapytac bo ja jak sie za cos wezme to jest tragedia. Ostatnio wymienialem TYLKO zarowke w zegarku. I nie mialem potem calego oswietlenia :/
  
 
spokojnie ogarniesz, tylko nie ciągnij za bardzo za starą lampkę, byś kabelków nie pomylił później.
Lampka ghia będzie potrzebować dodatkowego kabelka, podepniesz go pod jedne wolne miejsce w lampce ghia.

Przekaźników jest masa wszędzie. Jak chcesz to chodź na priv.
  
 
Nic nie trzeba dokładać a i kabli też nie pomyli,podmiana banalna,zajmie góra 30 sekund.
Na jednej kostbe + żółty,na drugiej(podwójnej) masa czerwona,czarny sterowanie.



[ wiadomość edytowana przez: sklave dnia 2014-02-10 18:38:11 ]
  
 
Rewelacja, teraz to na pewno sobie poradze, wielkie dzieki naprawde
  
 
Potwierdzam. W MK6 zmienialem na lampke GHIA i nie ciaglem zadnego przewodu. Tylko zeby przestawic na 20s opoznienie potrzebny jest ten zolty przekaznik. Mam taki jakby cos
  
 
za jaką kwotę mógłbym go nabyć od Ciebie?
  
 
Cytat:
2014-02-10 14:50:13, Kleszczak pisze:
przełożenie na 99% albo jeden kabelek trzeba dopiąć chyba. Nie jestem pewien.



Witam

Nic mnie tak nie irytuje jak zabieranie głosu w temacie o którym nie ma się pojęcia

Jak ktoś nie wie, to się nie wypowiada - po co wprowadzać kogoś w błąd??

pozdrawiam
Arturek

  
 
Cytat:
2014-02-22 13:13:23, Arturek pisze:
Witam Nic mnie tak nie irytuje jak zabieranie głosu w temacie o którym nie ma się pojęcia Jak ktoś nie wie, to się nie wypowiada - po co wprowadzać kogoś w błąd??


Sorki, ale co kleszczu źle napisał? Zazwyczaj jest dodatkowy kabelek i tylko wkładasz lampkę. Czasem w CL' ach trzeba dociągnąć jeden. Lampka jest z mk5/6 i w tych wersjach jest 100% kompatybilna ze zwykłą. W mk7 czasem był czujnik podczerwieni od centralnego/alarmu i wtedy wiązka tam była grubsza.

Sprostuj, podziel się wiedzą, a nie oznamiaj, że zirytowany jesteś niewiedzą innych.