Witam w Gronie Fordomaniaków!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Stałem się posiadaczem Fordzika MK VII Combi w dieslu, więc wstąpiłem tu, by, jak w poprzednich przypadkach (bo to już chyba 9te moje auto, a to akurat mojej żony) włączyć się w Społeczność Użytkowników Forda.
Poza Fordem używamy od lat wyprawowo i terenowo Opla Frontery, który dzielnie wozi nas po bezdrożach, lecz postanowiliśmy bardziej niewinnie skorzystać z usług Forda.
Będziemy wdzięczni za przyjęcie nas do fordowskiej społeczności, za porady i wskazówki, a ze swej strony odwdzięczymy się naszym skromnym doświadczeniem.

Voyager1

[ wiadomość edytowana przez: Voyager1 dnia 2014-02-22 20:17:09 ]
  
 
zdrastfuj
  
 
witamy

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Witajcie
  
 
witamy, witamy
  
 
Powitać.
Idąc drogą dedukcji z Twojego miasta jest tu silna ekipa, więc proponuję integrację na spotach lokalnych.

Szerokości, bezawaryjności i jak najmniej rdzy życzę.
  
 
Cytat:
2014-02-22 20:15:12, Voyager1 pisze:
Stałem się posiadaczem Fordzika MK VII Combi w dieslu, ... [ wiadomość edytowana przez: Voyager1 dnia 2014-02-22 20:17:09 ]



Mimo wszystko pamiętaj, że da się z tym życ

Witam i pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2014-02-23 22:39:25, Pre100n pisze:
Mimo wszystko pamiętaj, że da się z tym życ Witam i pozdrawiam.


hahaha
Myślę, że przeżyję, skoro przeżyłem epizod z wykastrowanym (ojć, sorry - zagazowanym) wynalazkiem...
... z Waszą pomocą
Dzięks za powitania

Voyager1
  
 
witam witam, bezawaryjności oraz by esiora rudy nie odwiedzał.
  
 
Kutno Wita
  
 
siemka Piaseczno pwitać
  
 
szczecin wita
  
 
witanko z Łodzi
  
 
Gdynia pozdrawia !