FEFKowy czat

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Właśnie uruchomiłem nowego czata, proszę się rejestrować, zobaczymy jak to będzie działało
  
 
U mnie nie pokazuje sie okno pisania. Na tele a na kompie nie wiem bo nie korzystam od dawna
  
 
zle wyliczylo rozmiar okienka, sproboje cos z tym jeszcze zrobic

jaka przegladarka/system?


[ wiadomość edytowana przez: kylo32 dnia 2014-03-01 20:39:28 ]
  
 
Spoko
Teraz nie mam wgl kto online a gorny pasek na calej szerokosci ale historia, ustawienia i wyloguj jest w tym samym miejscu.
  
 
sproboj w innej przegladarce, dzis nie dam rady tego problemu rozwiazac niestety.
  
 
Spoko mi sie nie pali bo tam jeszcze nigdy nie pisalem ale zglosilem bo inni w tych czasach tez siedza na telefonach i tabletach.
Innej przegladarki nie mam ale wszystkie stronki otwiera jak na kompie i kazde okna zawsze wyskakuja i dzialaja jak trzeba a dzialam na nim ostro ze az bateria caly dzien goraca, lekko nie ma ze mna xd
Powodzenia w poprawkach, ja zawsze tego nie lubie najbardziej ale wszystko da sie zrobic. Jak co to bede pisal jak chodzi po zmianach
Pozdrawiam
  
 
przepraszam, zapomniałem napisać ze pierwszy raz korzystajac z nowego czata nalezy kliknac zarejestruj, podac nazwe uzytkownika z forum, haslo - nie musi byc takie jak do forum oraz maila. Dopiero pozniej mozna sie zalogowac. Czat dziala niezaleznie od forum ale wszystko jest uruchomione na naszym serwerze. POprzedni shoutbox dzialal inaczej toche

w razie jakichs pomyslow zmian piszcie tu, zobacze co bedzie sie dalo zrobic
  
 
O ile wczoraj w nocy jak sie nawaliłem i po imprezie się zalogowałem to dziś za cholerę nie mogę....chyba się muszę nayebać znów
  
 
Cytat:
2014-03-02 10:44:42, thomas77 pisze:
O ile wczoraj w nocy jak sie nawaliłem i po imprezie się zalogowałem to dziś za cholerę nie mogę....chyba się muszę nayebać znów


priv
  
 
próbując się zarejestrować na nick S3ci0r wywala pod nickiem:
Ten nick jest już zajęty!
kontynuując rejestrację wyskakuje to:
Podałeś nieprawidłowe dane! (e-mail)

ktoś się pode mnie podszywa?
  
 
Mi sie czat teraz przewija gora dol tylko nie moge sie zalogowac
  
 
wieczorem będę dmdu to mogę zresetować wam hasła jeśli o to chodzi. Jak się rejestr trzeba podawać mail wtedy łatwiej odzyskać hasło.
  
 
Ja się nie rejestrowałem a piszę, że nick jest zajęty już.
  
 
mam ten sam problem co kakiel
  
 
poszły do Was privy
  
 
Mi caly czas wyskakuje "podales nieprawidlowe dane" a jak biore rejestracje to uzytkownik juz istnieje i lipa
  
 
są 2 opcje. Albo nie pamiętasz hasła albo pierwszym razem kliknięte było gość. Wieczorem zreseuje Twoje hasło i napiszę w wiadomości
  
 
Haslo na bank dobre bo na kazdych forach mam takie samo :p
  
 
U mnie też wyskakuje że nick już zajęty
  
 
Wiem w czym problem. Jak się pierwszy raz ktoś zaloguje jako gość na swój nick to już potem nie da się na niego założyć konta.

Można by wyłączyć opcje gościa.