Mercedes cls czy bmw e92

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie wiem czy dobry dział, ale jestem nowy i nie wiem co i jak Więc jeśli zdam prawko to ojciec da mi ok. 70-80 tyś na auto, i mam problem. Mianowicie czy brać mesia cls 350 czy bmw 330 e92. Przydało by mi się autko w które wchodzą min. 4 os, nie za bardzo coupe ( ale e92 wymiata pod względem designu i w końcu blachary lecą na znaczek ), ale też żeby było ciche, wygodne i bezawaryjne, może podacie również jakieś autka które będą miały te cechy które chce
  
 
Oba modele to solidna niemiecka firma, ja bym na Twoim miejscy brał BMW i nie chodzi mi tu wyłącznie i podryw dziewczyn na fure jakoś z mercedesami nie mam dobrych
doświadczeń.

[ wiadomość edytowana przez: Zbyszelski dnia 2014-04-24 10:30:20 ]
  
 
Zgadza się,obydwie firmy są solidne jednak mi osobiście o wiele bardziej podoba się stylistyka BMW,drapieżne i zarazem eleganckie.
  
 
Ja też brałbym BMW. Sam jeżdżę Mercedesami ale tu zdecydowanie wybrałbym Bawarke W dodatku za tą cenę dostaniesz CLS-a pierwszej generacji, który ma zawieszenie Air Matic. Jest wygodne, ale kosztowne. Może nie jakoś masakrycznie ale po co się w to pakowac. Uzywany Mercedes CLS to średni pomysł moim zdaniem W dodatku BMW wygląda zdecydowanie lepiej i da większą radość z jazdy
  
 
Kwestia gustu bo obydwa modele bardzo fajnie się prezentują,jednak mimo wszystko chyba postawiłbym na drapieżny wygląd BMW,to też jakość i solidność.
  
 
Wybór trudny, ale jak już się zdecydujesz to koniecznie się pochwal
  
 
Minęło już trochę czasu a my na forum w dalszym ciągu czekamy na Twoją odpowiedź i wybór,tutaj nikt nie zapomniał o tym temacie Koniecznie daj znać.