Kiedy spot w Bydgoszczy? :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Czy są jakieś plany kolejnego spotu klubowego w Bydgoszczy? Tak zwanego Kujawsko-Pomorskiego

Pozdrawiam,
Tomek
  
 
Naprawdę nie macie ochoty sie spotkać?
  
 
Jest propozycja wstępna na spot we Włocławku.

Forum FSO PTK
  
 
Jestem za. Tylko poczekajcie aż gaz założe . Wtedy to może być i Włocławek, tylko ja bym wolał jakiś plac na lekkim "zadupiu" (czyt. nie przy jakimś markecie etc.) najlepiej równy szutrowy (chociaż fragment) żeby można się było troszkę wyszaleć .
A co do Bydzi to też chętnie coś się zorganizuje, tylko ta pogoda taka nijaka . Ani sucho na szutry, ani śnieg/lód... A ja to bym chciał w reszcie sprawdzić po co w prawdziwych samochodach jest RWD .
Jakby nie patrzeć to już prawie miesiąc od ostatniego regionalnego i ponad 2 miesiace od bydgoskiego . Kupe czasu, stęskniłem się za Wami .
Myśle że póki jeszcze zima nie zaatakowała można by się spotkać na ostatnim zlocie "bez kurtek"
  
 
Cytat:
2003-10-11 23:39:39, Leeyo pisze:
Jest propozycja wstępna na spot we Włocławku.

Forum FSO PTK



Chętnie sie pojawię
  
 
Jak najbardziej za,jednak raczej pod koniec miesiąca-proponowałbym ostatni weekend października,np.niedzielę 26.10.Co Wy na to?Jestem raczej za Bydgoszczą - poprzedni spot był w Toruniu,a Włocławek?Hmmm,nikt z nas nie jest z Włocławka,więc troszkę bez sensu.Pozdrawiam!
  
 
Popieram opinię Kaovtza, a 26.10 wydaje się być ciekawym terminem. Jak dla mnie Włocławek odpada, tym bardziej, że faktycznie nie wiele ma z nami wspólnego (zarówno z AK jak i PTK).
  
 
Super, no to wstępnie: Bydzia 26.10.2003, teraz tylko pytanie gdzie? Wspominałem juz o szutrowych placach? Znacie jakieś "nadające sie"??
  
 
Cytat:
2003-10-12 13:49:20, kaovietz pisze:
Jak najbardziej za,jednak raczej pod koniec miesiąca-proponowałbym ostatni weekend października,np.niedzielę 26.10.Co Wy na to?Jestem raczej za Bydgoszczą - poprzedni spot był w Toruniu,a Włocławek?Hmmm,nikt z nas nie jest z Włocławka,więc troszkę bez sensu.Pozdrawiam!



26 pażdziernika mi pasuje
Właściwie nie robi mi różnicy czy spot będzie w Bydgoszczy, czy we Włocławku. Grunt żeby nie było upałów
  
 
no jak byda to ja bede termin 26 mi pasuje narazie nie mam planow chyba ze cos sie zmieni ale nie powinnoto bedzie ostatnia wieksza trasa pickiem bo pozniej silnik idzie do rozbiorki i tuningu
  
 
Cytat:
2003-10-13 00:00:45, vievior pisze:
no jak byda to ja bede termin 26 mi pasuje narazie nie mam planow chyba ze cos sie zmieni ale nie powinnoto bedzie ostatnia wieksza trasa pickiem bo pozniej silnik idzie do rozbiorki i tuningu



A jak Ci wychodzą powerslide'y Fiatem z lekkim tyłem?

BTW
Zaraz zlecą się zwolennicy: "Dwa Zero" - bo po co tuningować 1.5 hehe