Jeden kluczyk do drzwi i stacyjki - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Taaa... o tym bagazniku z pilota juz myslalem nie raz, ilez to razy sie denerwowalemze tym ze trzeba lazic i otwierac, a najgorzej jak ktos zastawil lewe drzwi to wtedy przedzierac sie przez prawe
  
 
Race fakt jak w najdrozszych limo --> patrz Pagan i jego bandzior eee smieje sie no faktycznie mozna bez kluczykow wogole sie obyc

pozdr
  
 
Cytat:
2003-10-11 23:11:10, Voy pisze:
ok. teraz wypowie sie fachowiec czyli moj Ojciec.

Niestety nie mam mozliwosci dorobienia 1 kluczyka do stacyjki i do drzwi gdyz sa to zupelnie inne klucze.



a no dorabiać może i sie nei da, ale można skokojnie kupić komplet... kupując i dostająć 2 kluczyki nie odrazu sie myśli o dorabianiu.
stacyjka jest nowa, chyba od plusa - bo ma taki siwy kapsel na wierzchu ( w starych jest niby to chrom ) , komplet zamków już jest zalożony i pojechał do Warszawy/Legionowa - tam to dopiero macie ceny... jak się szwagier pytal ( bo to do jego poloneza mu kupiłem) to zwatpil i taniej by było zamykac na klódkę .
Ale seryjnei zapodał już / a raczej wczoraj wieczorem wszystko zamontował... sztacyjke nie miała tylko tej dolnej części do się kolumne obejmuje i skręca( no za 90zł - co tu dużo wymagać ) , a tak było wszystko. Zamki były kompletne... nei tylko wkładki ale całe zamki / bez klamek oczywiście.
  
 
Cytat:
2003-10-11 23:11:10, Voy pisze:

Chyba ze kupisz sobie zamki i stacyjke od plusa i dopasujesz ja tak aby wszystko ze soba wspolgralo. A to jest juz dosc spory wydatek nie warty zachodu.



może to i było od plusa... pasowac pasują... nie waż ne do czego one były ( może są i od plusa - już pisałem że stacyjka ma szary dekiel na wierzchu ) a koszt 90zł to i tak ne tak dużo - więc nei przesadzajmy z kosztami
a immobilajzer... jak mają ukraść to i tak ukradną... i "jak nei po dobroci" to na lawete wepchną, i tez zniknie....