Katalizator

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mój katalizator dogorywa, znacie jakies miejsce gdzie można kupic tani katalizator uniwersalny i czy się to opłaca
  
 
Zapytaj o kata firmy IzaWit.
  
 
A po co Tobie katalizator???
  
 
Na przegladzie bez katalizatora nie przepuszcza...chyba, ze po znajomosci. Wg przepisow dokonywanie modyfikacji samochodow jest zabronione Na szczescie nie jest to tak az egzekwowane.
  
 
EEEEEETAM!! NIE PANIKUJ! MUSIAŁBYŚ TRAFIĆ NA UPIERDLIWEGO DIAGNOSTĘ-JESLI MASZ ŁADNIE ZROBIONY WYDECH W MIEJSCU KATA I SILNIK W TAKIM /DOBRYM!/ STANIE,ŻE EMISJA SPALINEK JEST NA NORMALNYM POZIOMIE NIE MA SIE CO STRESOWAC! WIERZ MI-NIE TRZEBA MIEC ZNAJOMOSCI NA PRZEGLADZIE ALE TEZ OGOLNY STAN TECHN.AUTKA MUSI BYZ BEZ ZARZUTU /WTEDY TAK NIE KOPIĄ/.JESTEM .I' & MY ESPERO/ ŻYWYM PRZYKŁADEM TEGO ...NIE PIERWSZYM MI ZNANYM. POZDROWIONKA Z KATOWIC!
  
 
W sumie ciekawe kiedy ludzie naprawde zaczna dbac o srodowisko.
  
 
A jakie są objawy złego katalizatora?

zytom
  
 
Znawca zuzyty katalizator moze wyczuje nosem.
Najpewniej podjechac na stacje z analizatorem spalin, fachowcy zobacza ktore normy sa przekroczone i juz beda wiedziec.
  
 
Zużyty kat powoduje zwiększone spalanie, pogorszenie spalin a nawet spadek mocy i przegrzewanie się silnika. Jeżeli kat zapcha się na ament to może się nawet zapalić na postoju (mój znajomy tak miał).
  
 
Macku ale zuzyty a zapchany to 2 rozne pojecia! Moj jest juz prawie zuzyty co widac w czasie pomiaru (i to ze smigam na gazie nie zwalnia mnie od wymiany bo ktos na starym forum twierdzil, ze po zagazowaniu mozna wyjac kata) natomiast zapchany nie jest.
  
 
Racja!!
Zużyty będzie hałsował bo wypalona siatka uwolni przepływ
Zapchany spowoduje te inne rzeczy...
Oba przypadki powodują pogorszenie spalin..
  
 
Ile -/+ kosztuje tlumik przelotowy zamiast kata?

Dziewczyny Ptaszyny

[ wiadomość edytowana przez: Ptaszyna dnia 2002-09-28 23:49:15 ]
  
 
100zł z montażem..... mówię o dorabianym (tak jak u mnie)

[ wiadomość edytowana przez: MaciekGT dnia 2002-09-28 23:36:41 ]