Zapraszam Was do obejrzenia premierowego odcinka GasolineTV

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
... w tworzeniu którego brałem udział

Oglądajcie i opiniujcie

GasolineTV #1


[ wiadomość edytowana przez: el_comendanto dnia 2014-06-05 17:39:24 ]
  
 
spoko , to jakiej długości otrzymamy przedział bagażowy w volvo v70 po złożeniu foteli na płask ? na bank nie 3 metry


[ wiadomość edytowana przez: Blady dnia 2014-06-05 20:51:28 ]
  
 
Hm, zabiłeś mi ćwieka
  
 
Spoko. Brakuje mi tylko przejść od jednego tematu do drugiego. Coś w stylu pokazania jako ostatni we fragmencie samochód kombi, a następnie przejście do Volvo Kombi i jedno krótkie zdanie, coś w rodzaju "Zobaczmy jak aktualnie wyglądają kombi."
  
 
Wydawało mi się, że jestem twardy.
Wytrzymałem do 10 minuty... sorki, za miękki jestem... I nie jest to absolutnie wycieczka osobista... Bij, zabij, nie mój klimat.
Ale ja jestem tylko prosty ograniczony typ jeżdżący Golfem.
  
 
Fakt, troszkę za bardzo wszystko "po łebkach". Na mój gust mniej tematów w jednym odcinku a nieco bardziej konkretnie.
  
 
Tak konkretnie napiszę, co mi osobiście nie pasowało.
Osoba prowadząca powinna mieć... jakby to określić- charyzmę? To chyba dobre słowo. Sympatyczna dziewczyna prowadząca program zupełnie nie zapadła mi w pamięć, chyba bym jej nie poznał.
Poza tym prowadzący powinien mieć sporą wiedzę motoryzacyjną i wyraźnie wyczuwalną pasję, a tu tego nie zauważyłem.
Miałem wrażenie, że słucham bloku reklamowego o autach- opis jakby fabryczny, nagle się kończył i już szedł następny- taka mielonka, dla mnie po prostu dość męcząca. Nie dotrwałem do końca, może później było już lepiej?
  
 
Dziękuję wszystkim za opinie, są cenne, gdyż wiadomo czego teraz uniknąć w kolejnych odcinkach




[ wiadomość edytowana przez: el_comendanto dnia 2014-06-08 23:57:52 ]