Audi A4 1,8t czy 2.o pod LPG?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich Forumowiczow...mam pewien problem mam zamiar kupic A4 Malyszke do ktorej chce wlozyc LPG problemem jest to ze nie wiem z jakim silnikiem 1,8t (150 konnym lub 163) czy moze wybrac 2,0(131 koni)...nie wiem ktory silnik jest zywotniejszy,nie mam zamiaru wykladac caly czas pieniedzy na remonty itd jezeli macie jakies podpowiedzi to slucham...z gory DZIęKS
  
 
Na pewno decyduj się na 1.8T. Będzie dynamiczniejszy niż zwykłe 2.0. Bardzo dobrze znoszą gaz. Polecić Ci mogę do tego:
-Sterownik Stag Qbox
-Wtryski Barracuda, polskie, szybkie są
-Reduktor KME Silver , wyrobi na pewno, bo jest do 200-240KM.
  
 
Kolego ale powiedz mi czy ten silnik nie dostanie po du...jakzaloze gaz?no i czy ten silnik jest ogolnie wytrzymaly,obawiam sie takze ze bedzie duze spalanie...
  
 
Obydwa silniki dobrze znoszą gaz,w zasadzie nie są awaryjne ale jednak 1.8T ma lepsze osiągi względem 2.0 i także polecam ten silnik.
  
 
Decyduj się na 1.8T , będzie dobrze znosił gaz i nie będzie go dużo spalał, także się nie martw. I radość z jazdy będzie
  
 
Miałem okazję jeżdzić kilka lat 1.8T na gazie i nie miałem żadnych problemów. Istotne jest koto ten gaz zakłada i reguluje.
  
 
.Bierz 1.8T. Oba są podobnie żywotne, a 1.8T dzięki turbo i większej mocy lepiej jeździ.

_____________________
Profesjonalna kontrola zużycia paliwa


[ wiadomość edytowana przez: afioela dnia 2015-09-18 08:53:04 ]