Zdjęcia i filmy ze zlotu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jako że jesteśmy już po zlocie proszę umieszczać w tym wątku linki do zdjęć i filmików ze zlotu.
Proszę o podesłanie mi na maila foty grupowej na stronę główną.
  
 
fotki od krisa

mam nadzieję że nie ma nic przeciwko temu aby je umieścić w tym temacie

[ wiadomość edytowana przez: S3ci0r dnia 2014-06-23 15:29:17 ]
  
 
Cytat:
2014-06-23 15:09:06, kylo32 pisze:
Jako że jesteśmy już po zlocie proszę umieszczać w tym wątku linki do zdjęć i filmików ze zlotu. Proszę o podesłanie mi na maila foty grupowej na stronę główną.


grupenfotem robili retki i s3cior, czekamy na foty z zawodow i dekoracji zwycięzcow
  
 
No w końcu trochę czasu.


Moje zdjęcia
  
 
a jest jakaś wersja dla nie chcących się logować w google?
  
 
logujacy tez nie moga,wiec jest super A czy tak trudno przed dodaniem linka sprawidzc w innej przegladarce czy zdjecia sie laduja bez logowania ?


[ wiadomość edytowana przez: wiesiu666 dnia 2014-06-27 08:45:26 ]
  
 
zalogowany i kicha nie ma zdjec
  
 
https://picasaweb.google.com/116731917308343514907/27Czerwca2014?authuser=0&feat=directlink

[ wiadomość edytowana przez: krecha_KOZ dnia 2014-06-27 12:54:41 ]
  
 
jest selfie z krabem
  
 
Może komuś ułatwię : Krechowe foty
  
 
Nie wiem dlaczego nie widać fotek.
przed podaniem linka sprawdzałem na w innej przeglądarce i smigało, ateraz rzeczywiście nie bangla.
W domu będę dopiero w piątek lub sobotę więc dopiero wtedy bedę mógł coś zaradzić (a dokładniej wgrać galerię jeszcze raz).
Przepraszam wszystkich za utrudnienia.
  
 
ponieważ album jest prywatny a nie publiczny i tylko osoby które są na liście mają do niego dostęp. trzeba tylko zmienić ustawienie prywatności i będzie działało
  
 
Cytat:
2014-06-23 15:09:06, kylo32 pisze:
Jako że jesteśmy już po zlocie proszę umieszczać w tym wątku linki do zdjęć i filmików ze zlotu. Proszę o podesłanie mi na maila foty grupowej na stronę główną.



już powinno działać.
  
 
Nie sądziłem, że znajdę tak świetne źródło zdjęć ze stocków. Dzięki temu mogę świdnica zdjęcia wybierać spośród tysięcy wysokiej jakości obrazów, które idealnie pasują do moich projektów. To fantastyczne narzędzie dla każdego, kto poszukuje profesjonalnych grafik.