[MKVII RS 2000] Przewody klimatyzacji - POMOCY !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pilnie poszukuję przewodu klimatyzacji jak na aukcji zdjęciu poniżej. Po zdemontowaniu uszkodziły się gwinty nakrętek.
Ważne aby nakrętki miały dobre gwinty, a nie wyjechane.

Auto kwitnie u mechanika, i nie można poskładać do kupy klimatyzacji. Ma ktoś taki przewód ? Będę wdzięczny za pomoc.

Masakra, jestem bez auta przez taką pierdołę. Zachciało mi się zreperowania klimy.

AUKCJA Z PRZEWODEM

[ wiadomość edytowana przez: Dumahh dnia 2014-07-15 15:38:43 ]
  
 
jeżeli to jest aki przewód który potrzebujesz to nie zastanawiał bym się tylko brał.
Jeżeli te przewody są tylko w RSie to masz białego kruka bo są inne.
  
 
w RSie sa inne przewody klimy, ale podejda z TD. sa podobnie wygiete.
  
 
Chodzi o to, że te na aukcji mają też zjechane te nakrętki.
Gdybym wiedział, że są takie cyrki z tymi przewodami to bym nawet nie reanimował tej zasranej klimatyzacji.
Nie da się takiego przewodu czymś zastąpić ?
  
 
Ale w sumie nie bardzo rozumiem ten przewód co jest w linku to chyba każdy model esa ma taki ? jest miedzy chłodnicą a filtrem ? po drugie co ma przewód do jazdy tym autem przecież to nie mam wpływu, ba przecież wcześniej Ci nie działała i jeździłeś wiec o co kaman ?
  
 
Cytat:
2014-07-16 22:57:26, jarcyk pisze:
Ale w sumie nie bardzo rozumiem ten przewód co jest w linku to chyba każdy model esa ma taki ? jest miedzy chłodnicą a filtrem ? po drugie co ma przewód do jazdy tym autem przecież to nie mam wpływu, ba przecież wcześniej Ci nie działała i jeździłeś wiec o co kaman ?



Klima działała do momentu powstania nieszczelności w chłodnicy klimatyzacji.
Auto oddałem do mechanika po to aby klime naprawił, ale przy odkręcaniu tego konkretnego przewodu obrobiły się gwinty w aluminiowych nakrętkach i nie można przez to połączyć układu.
Jak już wydałem ponad 300 zł na nową chłodnicę, to chciałbym aby klimatyzacja działała.

Przewód z aukcji, którą wskazałem, ma również ponoć zepsute gwinty nakrętek.

No nie ważne, mechanik znalazł w końcu gdzieś ten przewód, dziś ma być dostarczony i modlę się aby było wszystko ok.
  
 
a jak by tak zastąpić te przewody zwykłymi ciśnieniowymi z końcówkami stalowymi?
  
 
Cytat:
2014-07-17 09:47:15, Kleszczak pisze:
a jak by tak zastąpić te przewody zwykłymi ciśnieniowymi z końcówkami stalowymi?



Tylko, że gwint by musiał pasować, a tam jest ponoć jakiś unikatowy.
  
 
można zrobić unikatowe gwinty. Jaki on może być? przecież można sprawdzić jaki jest.
  
 
Klima zreperowana. Śmiga aż miło.
Jednak nie życzę nikomu wymiany czegokolwiek z klimatyzacji. Dostępność przewodów (sprawnych) praktycznie żadna.
Klima w escorcie rzecz unikatowa

Temat do zamknięcia.
  
 
dzialajaca klima to unikat, bo sama klima to nie.
  
 
Co wy za głupoty gadacie z działającą klimą
mi działa od 6 lat i tylko raz była ponownie nabita świeżym czynnikiem

a co do przewodu jak to by był warsztat stricte zajmujący się klimą to bez problemu taki przewód by dorobili
  
 
a ja mam sprawna w rsie, chłodzi jak lodówka
  
 
Cytat:
2014-07-20 19:54:22, Diviz pisze:
jak to by był warsztat stricte zajmujący się klimą to bez problemu taki przewód by dorobili



Też mi się tak zdaje. Przecież dorobienie przewodu jakiegokolwiek kształtu chyba nie jest problemem dla specjalistycznego zakładu.