W dniach 19 - 21 września odbędzie się XXXV zlot FEFK

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zapraszamy do dyskusji na temat planowanego zlotu.
  
 
Gdzie będzie?
  
 
Retki jak do mnie wczoraj dzwonił mówił cos o miejscowości Brenno i ośrodku Delfinek. Ale nie wiem czy na 100% tam bedzie zlot.
  
 
Czyli zlot będzie tydzień później niż w terminarzu?
  
 
Kalor, a mógłbyś rozpiskę wrzucić ? Bo ta z forum tak jakby zniknęła chyba :/.
  
 
Cytat:
2014-08-03 21:05:15, kiciek pisze:
Kalor, a mógłbyś rozpiskę wrzucić ? Bo ta z forum tak jakby zniknęła chyba :/.



ja tam ją widzę w dziale spoty, zloty
  
 
2014-08-03_fefk-terminarz.jpg - fotka hostowana na jpghost.pl

Pierwszy raz korzystam z tego hostingu. Teraz widać wyraźnie?
  
 
Tu widze. Ale jak sam sprawdzam to nie widze :/.
  
 
Napisałbym że z chęcią się pojawię, ale już to pisałem i nie wyszło
Na ten moment 19-21 mam wolne ale jak to będzie? Tego nikt nie wie...
Tak czy owak jak będe miał wolne to wpadam
  
 
byłoby miło gdyby Zarząd potwierdził kiedy będzie zlot...
  
 
Rozwieję waszą niepewność.
Ponieważ ani ja ani michno (i jak widzę niektóre inne osoby) nie mogą otworzyć ustalonego wcześniej terminarza zlotów podjeliśmy decyzję, że:
XXXV Zlot FEFK odbędzie się w terminie od 19 - 21 września 2014 roku.
Najprawdopodobniej ośrodek do którego zawitamy to:
Ośrodek Wypoczynkowy DELFINEK
ul. Plażowa 29
Brenno nad jeziorem Białe

Rozmowy są bardzo zaawansowane.
Wszystko wyjaśni się 8 sierpnia 2014 roku

Swoją drogą ponowie prośbę Metisa i jak ktoś ma oryginalny terminarz lub go jest w stanie zobaczyć niech dokona wspaniałomyślnego czyny i prześle mi na pocztę. Dla ułatwienia pdaję: retki@wp.pl
Z góry dziękuję.
  
 
Chcesz mi powiedzieć, że nie widzisz listy w tym wątku? => Terminarz zlotów FEFK

BTW trochę to trąci samowolką, skoro zmieniacie dawno temu ustalony termin, a ludzie już mogli planować urlopy itp.
Tak, wiem, znowu się czepiam.


[ wiadomość edytowana przez: Wuipe dnia 2014-08-05 12:21:01 ]
  
 
  
 
Powiem szczerze, że nie. Może mam coś poblokowane w pracy ale wczesniej widziałem.
Jezeli ktoś może w zrobić zrzut ekranowy i podesłać mi go na adres retki@wp.pl to naprawdę będę wdzięczny.
  
 
Panowie

Jak to się dzieje że przez 7 lat zloty mogły się odbywać wg terminarza a teraz nagle musi być inaczej?
Przecież można było zrobić ankietę/ wolną dyskusję o terminie zlotu...
  
 
Tez tak mysle. Albo zapytać o terminarz.
  
 
Widzicie sprawa wygląda tak:

Wuipe po moim poście z prośbą o przesłanie terminarza na podany adres odpisał tylko o samowolce, djtados wymyslił tylko jakąś ankietę (moim zdaniem niepotrzebną) i również nie mógł wysłać oryginalnego terminarza.
pozwolicie, że nie będę komentował.

Natomiast ponowię kolejny raz prośbę o przesłanie oryginalnego terminarza na adres retki@wp.pl

Jezeli ktoś jednak się przełamie i postanowi spełnić moją prośbę to obiecuję, ze zostanie mu to sowicie nagrodzone.

dzięki jethro za terminarz

Oficjalnie chciałbym wszystkich przeprosić, że zlot odbędzie się niezgodnie z wcześniej ustalonym terminarzem. Jeżeli to komuś popsuło plany również bardzo przepraszam.



[ wiadomość edytowana przez: retki dnia 2014-08-07 12:15:04 ]
  
 
Tak z ciekawości ... co za różnica tydzień w tą stronę czy w tamtą? Jak ktoś będzie chciał przyjechać to i tak przyjedzie.

Wg mnie nie jest dobrym pomysłem opracowywanie terminarza na 10 lat do przodu bo zdarzają się różne sytuacje. Jeśli przez kurczowe trzymanie się tego przepadłby fajny ośrodek, a klubowicze wylądowaliby na jakiejś melinie chyba nie warto.

Dodam, że terminarz był uchwalany ... ho ho, a może jeszcze dawniej, przez ludzi którzy tu od ho ho ... a może jeszcze dłużej nie zaglądają, więc można go traktować z gruba orientacyjnie, a szczegółowy termin ustalony 2 miesiące wcześniej nie powinien być powodem do awantur.
  
 
Cytat:
2014-08-07 12:44:20, Pre100n pisze:
Tak z ciekawości ... co za różnica tydzień w tą stronę czy w tamtą? Jak ktoś będzie chciał przyjechać to i tak przyjedzie.


Taki, że co niektórzy muszą wziąć urlop na piątek, który jest dogadywany z innymi pracownikami wcześniej.
Ja na 19 września już nie mam więcej dni urlopu do wykorzystania, a zamienić nie mogę
  
 
Cytat:
2014-08-07 08:55:27, retki pisze:
(...) Wuipe po moim poście z prośbą o przesłanie terminarza na podany adres odpisał tylko o samowolce (...)


Prezes hamuj - w pierwszej linijce mojego posta masz linka do strony z forum z wklejonym terminarzem, a tekst o samowolce był tylko wtrąceniem.