Narciarski spot zimowy ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Może to dopiero połowa września, ale lepiej zasięgnąć opinii Nie wiem, ilu z Was jeździ na nartach, ale może być pomyśleć o jakimś zimowym weekendzie i zrobić taki narciarski spoto-zlot ? Niejeżdżący też mile widziani
  
 
Ja zdecydowanie bardziej jestem snowboardowy, bo choć to sport uprawiany sezonowo to w moim przypadku regularnie co roku.
Na nartach jeździłem za dziecka, ale jak potrzeba to i teraz pojadę bez problemu.
Jeszcze nie wiem też kiedy będę mógł pozwolić sobię na wymianę sprzętu, ale jako, że w kwietniu połamałem wiązanie to pewnie musiałbym wypożyczyć.
  
 
No przecież to nieważne czy to, czy to. Tylko żeby mieć fajną ekipę na stoku
  
 
Cytat:
2014-09-15 15:12:38, Karolyna pisze:
No przecież to nieważne czy to, czy to. Tylko żeby mieć fajną ekipę na stoku


Wojna narciarsko-snowboardowa jest zjawiskiem naturalnym i spontanicznym
  
 
Jestem za
Tylko żeby dało się ustalić datę ze względu na 'stabilną' zimę w naszym kraju, bo w grudniu czy styczniu to czasem większa szansa na +10 st. niż na mrozy
  
 
To też trzeba by sobie pomóc odpowiednim wyborem lokalizacji. Nie raz jest tak, że reszta kraju nie wie, że gdzieś w Polsce jednak śnieg leży.
  
 
Cytat:
2014-09-15 17:32:05, jethro pisze:
Jestem za Tylko żeby dało się ustalić datę ze względu na 'stabilną' zimę w naszym kraju, bo w grudniu czy styczniu to czasem większa szansa na +10 st. niż na mrozy



No dokładnie, dokładnie. Tylko żeby zaklepać teraz, że któryś weekend stycznia albo lutego zostawiamy na wspólny wypad
  
 
Cytat:
2014-09-16 01:02:57, darek4488 pisze:
To też trzeba by sobie pomóc odpowiednim wyborem lokalizacji. Nie raz jest tak, że reszta kraju nie wie, że gdzieś w Polsce jednak śnieg leży.


śnieg i mróz gwarantowany w Sokolnikach,szczególnie w marcu