Podziekowanie dla Kicka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie chcialbym serdecznie podziekowac koledze Kickowi za mega szybkie dostarczenie rozrusznika i pomoc w zmianie go na parkingu. Dzieki kolego jeszcze raz i wiesz ze jakbys Ty czegos potrzebowal to wal jak w dym. Pozdrawiam
  
 
aż miło się czyta tak powinna wyglądać klubowa rodzina pogratulować kiciek postawy.Jak by ktoś potrzebował pomocy w mojej okolicy zapraszam
  
 
A może zrobimy sobie taką listę kontaktową z nickiem, telefonem i miejscowością? Ja tam z przyjemnością zaoferowałbym się z pomocą.

Trzeba by tylko zrobić tak, żeby te numery telefonów były ukryte tak jak na otomoto czy olx, bo później boty przetrzepują internet i zbierają te numery do bazy na sprzedaż.
  
 
Jakby to był inny skrypt forum to by się odpowiednią grupie zrobiło i tylko ona by miała dostęp do numerów, a tak to kicha
  
 
Z drugiej strony można to też przygotwać gdzieś na zewnątrz, poza forum i tylko odsyłać. Fajnie by było jakby dane były bezpieczne, ale jednocześnie dla osób w potrzebie dostępne bez problemów.
  
 
mysle, ze nie ma potrzeby. znamy sie na tyle i mniej wiecej wiemy kto jest z jakiego regionu Polski i wiele osob ma miedzy soba numery. nawet jezeli ktos nie da rady to przewaznie przekazuje wiadomosc dalej w natychmiastowy sposob.

pomoc taka tutaj juz byla nie raz, a jak ruch na forum byl duzo wiekrzy to wystarczylo nawet temat napisac o pomocy i reakcja byla szybka.
  
 
Dokładnie raczej nie ma potrzeby bo wszyscy regionalnie sobie pomagają na odległość zresztą tez oczywiście dobrze że kiciek pomógł ale to norma że sobie pomagamy
  
 
Osoby z dolnego slaska wiedza ze jak tylko moge to pomogę. Nie jednej osobie juz pomogłem. I pewnie nie jednej pomogę jeszcze. W opolskim i śląskim tez juz pomagałem.

Slawek. Nie ma za co. Jak cos to wiesz ze zawsze mozesz uderzać do mnie .

Jestem takie zdania jak lukirs i smallsize.
  
 
gdybym za każdym razem pisał kto mi pomógł to co najmniej dwa razy w tym roku.
Pomoc jest potrzebna, kiedyś funkcjonowało assistance ale upadło, życie pokazało że na siebie można liczyć. Każdy z nas ma w telefonie numery do osób które mają numery do innych z klubu z innej części Polski które pomogą.