Potrzebny kontakt z Porthosem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Potrzebuje numer telefonu badz kogos kto ma bezposredni kontakt z Porthosem (Sebastianem Jasińskim).

Sprawa jest taka ze znajomy wyslal mu pare czesci do przerobki, obiecal ze zrobi to w przeciagu 2-3 tygodni. Dostal kase z gory a teraz nie ma odzewu z jego strony ani nie odpowiada na pw. Kolega ma dylemat czy zglaszac sprawe na policje bo w zaden sposob nie moze sie z nim skontaktowac.

Jesli ktos ma kontakt z Sebastianem to niech go tam zmobilizuje


[ wiadomość edytowana przez: zolo dnia 2014-10-01 20:36:04 ]
  
 
ponoć nie tylko ty go poszukujesz, zapadł się coś ostatnio chłopak.
  
 
nie pierwszy i prawdopodobnie nie ostatni raz
  
 
Sebastian Jasiński +48 533 845 999 proszę bardzo,mimo to i tak będzie trudny kontakt
  
 
A nie wiecie co sie z nim dzieje ze takie walki robi?. Nabral za duzo zlecen i sie biedaka nie wyrabia czy jakies lody na boku kreci A moze to jego taka natura?
  
 
Ogólnie to jest z nim problem,słabo z dotrzymywaniem terminu,miałem okazję zamówić u niego gaźnik,po dwóch tygodniach miał być gotowy,z różnych przyczyn termin realizacji przesunął się o 2 miesiące,wreszcie przyszła paczka od niego za pobraniem,a w środku 5 kół rozrządu

Potem odkręcanie,wysyłanie tego do niego,oczywiście nie odbierał może nie ma czasu

Wreszcie przychodzi zamówiony gaźnik,miał być rozwiert a przyszedł zmodyfikowany gaźniczek umyty kwaskiem cytrynowym

W ocenie Fuso "weź to kurwa odeślij"

ale dałem sobie spokój,Sebastian 100zł mi odesłał za czekanie i koszty poniesionych przesyłek zwrotnych do niego,zrezygnowałem,gaźniczek coś tam polepszył ale szału na mnie nie zrobił...
  
 
Dzieki za info.