Który to?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
KLIK


Z drugiej strony nie raz rozmawiało się że lepiej zostawić auto otwarte(cabrio) niż mają dach pociąć.
  
 
Az opowiem wam co mój genialny wspólnik odpi...l jakis czas temu. On i jego żona jezdza e36, jej jest sedan kupiony za komplet felg ze stukająca panewka, a jego cabrio 2.8,bbs 18, skora, ori mpakiet... oba w gazie. Pewnego pięknego dnia mając w zwyczaju wyjeździł gaz i benzynę do zera, wziął auto od niej i wrzucił swoje rzeczy do tyłu. Po paru dniach jak był w szpitalu, do drzwi mieszkania nad ranem puka sąsiad, budzi dziewczynę i mówi ze chyba ktoś sie do auta włamał. Ona niewiele myśląc albo bedąc zaspaną poszła zobaczyć co sie stało. W jej aucie wybita szyba, a w cabrio ktoś siedzi. Myśląc ze to kumpel podchodzi a tam złodziej próbuje odpalić auto kluczykiem który wypadł i został w sedanie. Koleś na jej widok wyszedł z auta z kluczykiem i uciekł. Policja, laweta, kumpel wyciągnięty ze szpitala, tydzień rozbierania auta by wymienić zamki, imo...

  
 
Cytat:
2014-10-02 12:40:04, Wymiot pisze:
Az opowiem wam co mój genialny wspólnik odpi...l jakis czas temu. On i jego żona jezdza e36, jej jest sedan kupiony za komplet felg ze stukająca panewka, a jego cabrio 2.8,bbs 18, skora, ori mpakiet... oba w gazie. Pewnego pięknego dnia mając w zwyczaju wyjeździł gaz i benzynę do zera, wziął auto od niej i wrzucił swoje rzeczy do tyłu. Po paru dniach jak był w szpitalu, do drzwi mieszkania nad ranem puka sąsiad, budzi dziewczynę i mówi ze chyba ktoś sie do auta włamał. Ona niewiele myśląc albo bedąc zaspaną poszła zobaczyć co sie stało. W jej aucie wybita szyba, a w cabrio ktoś siedzi. Myśląc ze to kumpel podchodzi a tam złodziej próbuje odpalić auto kluczykiem który wypadł i został w sedanie. Koleś na jej widok wyszedł z auta z kluczykiem i uciekł. Policja, laweta, kumpel wyciągnięty ze szpitala, tydzień rozbierania auta by wymienić zamki, imo...


czegoś tu nie czaje w e36 wkładka jest tylko w drzwiach kierowcy klapie bagażnika i stacyjce, (wymiana do 20 min stacyjka, drzwi okolo 40 min i klapa 15 bo tam dostęp jest genialny)wymienia się ją bardzo prosto bo robiłem to w kilku trójkach, do tego w niższych rocznikach jest bardzo proste imo, a do 93r nawet nie posiadały imo, a w końcówce produkcji można dopisać nowa pestkę do imobilajzera... co tu trwało tydzień? Na allego komplet komp silnika moduł EWS 1 lub drugiej gen, stacyjka z kluczykiem i pestką to kosz już od 200 zł z dostawą w max 2 dni. A tu wystarczyło kupić 3 używane wkladki z 2 kluczykami i po sprawieNa upartego dodać kod z pestki nowego kompletu do EWSa i cześć pieśni.
  
 
Może szwagier robił
  
 
akurat ja z tym czesciowo walczylem, wyciaganie klamki z drzwi to przecież poezja

nie wspomnialem o jednym, to byl jedyny kluczyk. Ciezko było wydostać wkład stacyjki, a przy okazji zrobiłem z dwoch klamek jedna bo u niego nie działała. dostałem zestaw z ews, kluczykami i kompem od silnika wiec zakładałem.