Twoja kobieta nie potrafi prowadzić? Opowiedz o tym w tv!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej,


jeżeli Wasza kobieta nie radzi sobie za kółkiem to napisz do nas! Obecnie szukamy do programu tv par, w których jest problem, że partnerka nie radzi sobie w roli kierowcy. Szczegóły na priv.

WAŻNE!!! Zwracamy koszty podróży, zapewniamy nocleg w hotelu w centrum Krakowa jeśli mieszkasz dalej niż 500 km oraz rekompensujemy finansowo poświęcony Nam czas.

Pozdrawiamy,
Zespół TVN
  
 
Wrrr dlaczego zawsze wszystko jest na baby?! Brawura facetów podowuje poważne wypadki, nasze roztargnienie z reguły drobne stluczki. Mam nadzieję, że stereotyp baby za kierownicą odejdzie jeszcze do lamusa
  
 
a co to rozmowy w toku?

stereotypy były są i będą... i choc jestem kobietą to jest coś co mnie w jeżdzie kobiet wkurza... że jak jest skrzyzowanie i chce przejść na zielonym... a wyjeżdza kobieta to na 100 może 1 się zatrzyma ....
 
 
Storm a Ty odkurzyaś juz prawo jazdy ??
  
 
hehe co gorsze nie moge go znaleźć i co teraz? wydadza mi jakos nowe?
 
 
Wydać wydadza, ale tylko na 15 lat juz
  
 
ZNALAZŁAM choc lepiej jakbym nie znalazła.. bo zdjecie mam tam tragiczne ale w sumie i tak nieaktualne to prawo jazdy bo nie to nazwisko, nie ten adres...
A i tak nie jeżdze od ....prawie tylu lat na ile teraz jest ważność hehe
 
 
Hah to ja bym mogła tam pójść i opowiedzieć o własnych przygodach na drodze - lubię samochody, ale niestety nie mam dobrego wyczucia
  
 
Opowiedz w TV o tym, że Twoja kobieta nie radzi sobie za kółkiem. Producent zwraca również koszty ew. rozwodu
  
 
Kobiety, które potrafią prowadzić posiadają męski zestaw cech osobowościowych i mają męskie charaktery.
  
 
Cytat:
2014-11-11 13:11:22, Xi pisze:
Opowiedz w TV o tym, że Twoja kobieta nie radzi sobie za kółkiem. Producent zwraca również koszty ew. rozwodu



Dobre, dobre... uśmiałem się.
  
 
Na jakim programie to leciało ?