Zmiana koloru auta

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, oferujemy zmianę koloru auta na foliach 3M
  
 
Teraz pytanie ile kosztuje tego typu usługa oraz czy wykonanie zmiany koloru na bazie folii jest w ogóle opłacalne,trwałe. Czekam na Wasze opinie.
  
 
Koszty sa uzaleznione od wyboru foli ponieważ ma spory przedział cenowy oraz wielkości i trudnych elementów w aucie oraz od warsztatu.
Co do trwałości to gwarancja na folie przy naszych warunkach jest do 6 lat. Folia zachowuje sie jak lakier wiec np na myjni szczotkowej mozna porysować powłokę co do uszkodzeń mechanicznych przed drobnymi chroni. Co do opłacalności wiele osób twierdzi że ta inwestycja sie nie zwróci jestem innego zdania bo folia ochrania lakier wiec przy sprzedaży zdejmujac folie lakier jest w stanie nienaruszonym jak w chwili położenia folii co daje nam pretekst do wyższej ceny za auto jak i szybszej sprzedaży auta bo auto będzie zadbane.

  
 
Co prawda to moim zdaniem mija się z celem i jest kompletnie nieopłacalne,ale jeżeli ktoś się uprze to zmieni kolor auta. Pytanie tylko o koszty,te uzależnione są od wielu czynników.
  
 
Ja bym nie pisał ja Efekt_pl że kompletnie nie opłacalne. Słusznie zauważył, że cena zależy od wielu czynników więc zmiana koloru, w konkretnym warsztacie, w konkretnym modelu auta lub konkretnymi foliami może mijać się z celem. Ale to nie znaczy przy sprzyjających warunkach pomysł jest nietrafiony.
  
 
Ciesze się,że mamy podobne zdanie,nasze glosy powinny już przekonać Cię co do tego,iż faktycznie nie jest to opłacalne i nie warto się aż tak kosztować na zmianę koloru samochodu.
  
 
Dziwię się w ogóle osobom, które zmieniają kolor auta folią. Jakoś mi to w ogóle się w żaden racjonalny sposób nie wyjaśnia.
  
 
Poniżej widziałem pytania o cenę. Wahają się one od 2 do 4 tysięcy złotych. Wszystko zależy od jakości folii, wielkości auta i oczywiście od ceny za pracę lakiernika.

pozdrawiam,
Szczepan
  
 
To w wielu przypadkach indywidualna kwestia, natomiast ja także nie bardzo widze sens oklejanie samochodu folią, no może poza tym iż kondycja starego lakieru była faktycznie w opłakanym stanie.