[RS2000]Gumowy waz

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Wczoraj zauwazylem ze idacy od puchy z filtrem do silnika waz gumowy jest wklesly. Tzn. nie jest okragly tylko tak jakby go zasysalo i go zgniata. Jak scisnalem go jeszcze troszke to prawie zgasl. Dlaczego go sciska chyba raczej powinien byc caly czas okragly i czy przez to nie jest mulniejszy?
  
 
wąż od odmy.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
A odma to czasem nie ten ,,grzybek,,z prawej strony na górze?Jeśli tak to ja piszę o innym wężu.Ten wychodzi z obudowy filtra i wchodzi w prawy górny róg od podszybia i to on jest dziwnie spłaszczony
  
 
Daj fotki moze ?
  
 
Wszystko porabalem. Ten waz wchodzi nie do silnika tylko do obudowy z napisem efi. Nie wchodzi bezposrednio z filtra tylko chyba z krokowego ktory jest zamontowany do filtra. Faktycznie chyba zrobie foty i wrzuce Link1 Link2 Link3

[ wiadomość edytowana przez: slawek75 dnia 2014-11-22 13:19:52 ]
  
 
Bo było coś kombinowane z krokowcem i puszką filtra.to nie jest oryginalna puszka i krokowy z RSa.daj sztywniejszy wąż i nie załam go.
  
 
Slawek. Jak chcesz to podjedz kiedys. Mam oryginał puszkę z oryginalnym fordowskim krokowcem z rsa.
  
 
Tam jest założony krokowy z MKVII
  
 
Tak tylko pytanie dlaczego jak odpale silnik to ten waz sie sciska jak jest zgaszony jest ok. To chyba cos nie tak prawda
  
 
Wsadz tam w miejsce zagięcia sprezyne przeciw takim zjawiskom i pewnie wszystko wróci do normy. Ci co robią LPG takie sprężyny maja