[K] Miska olejowa Daewoo Espero 1.8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Klubowicze. Czy może ktoś posiada miskę olejową do daewoo espero 1.8, która nadawałaby się jeszcze do użytku. Niestety na allegro i innych portalach części tej ostatnio brak . Byłbym zainteresowany kupnem ww. części.
  
 
Osobno dostać będzie ciężko, bo mało kto będzie chciał zdekompletować silnik nadający się do sprzedaży. Poszukaj na aukcjach z cyklu "Espero na części", podzwoń po szrotach - osobiście polecam

Stal-Car

Ewentualnie zadzwoń do

HDMot

może dadzą radę ściągnąć.
  
 
Sklep

Zadzwoń tutaj. Czasem znajdują perełki w hurtowniach.

Pozdr.
  
 
do 1,5 mam miskę , skrzynie też
  
 
Jeden sklep zaoferował cenę 330zł za nową, wydaje mi się, że troche drogawo. Szczególnie za na allegro można znaleźć używany silnik ze szczelną miską za 300zł...
  
 
300 - 400 to normalna cena (część nowa, oryginalna, z gwarancją). Skoro masz problem z dostaniem używki, to nie prościej reanimować swoją? W końcu to nie reaktor termojądrowy tylko kawał żelastwa - zawsze można połatać.
  
 
czym różni się od miski olejowej z silnika 1500? Jeżeli niczym, to mam taką miską i niedrogo sprzedam.692629696
  
 
Cytat:
2015-01-24 09:54:14, iskrownik pisze:
czym różni się od miski olejowej z silnika 1500? Jeżeli niczym, to mam taką miską i niedrogo sprzedam.692629696

chyba 1,8 od 2,0
  
 
A taka nie pasi? : MISKA z Vectry A r88-95 1.8

nowa za 97 zlociszy plus ewentualnie 20 zeta na kuriera

[ wiadomość edytowana przez: kylos dnia 2015-02-05 21:57:15 ]