WALNE 27-29.03.2015 PROPOZYCJE MIEJSCÓWKI

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hejo,
Trzeba pomyśleć, gdzie w tym roku zorganizować Walne, a zwłaszcza, w którą stronę jest sens się kierować. Wszystko zależy od tego, kto ma ochotę się wybrać i brać CZYNNY udział w zebraniu. Przypominam, żeby coś wreszcie ruszyło, prosimy o wpłacanie składek przez tych Klubowiczów, którzy wiedzą, że na zlocie będą. Jutro napiszę, kim możemy być jak nie stowarzyszeniem
  
 
ostatnio rozmawialismy ze może robic Walne w Sielpii w tym osrodku co bylo ostatnio i stawiam to jako propozycje,skladki wplacimy na zlocie a bedziemy jak zwykle obecni, pa!
  
 
Również myślę, że sielpia będzie spoko, jak rok temu.

Mi też by pasowało wpłacić składkę na zlocie, ale postaram się wcześniej.
  
 
Również myślę, że Sielpia będzie spoko, jak rok temu
  
 
Karolcia,nawiązuj kontakt z gosciem z zeszlego roku i czyn przygotowania do rezerwacji paru domkow,masz moje poparcie w temacie, hej
  
 
Ja porzyjade, byłe nie był to drugi koniec Polski.
  
 
sielpia nie jest. Dla mnie też jest to dobre miejsce jednak sam nie wiem jeszcze czy przyjadę.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Witam, również popieram pomysł co do miejsca
  
 
Hej. Również jestem za Sielpią
  
 
Cytat:
2015-01-08 16:17:17, wiesiu666 pisze:
Ja porzyjade, byłe nie był to drugi koniec Polski.



Przeciez rok temu Dzwoniłes do mnie bo FETP był nie daleko sielpii. Mieliście zlot tez wtedy co my Walne .
  
 
Ta miejscowość mi pasuje, w tym roku w tym czasie nic nie planujemy
  
 
Będę i ja ,wpadne na sobote

[ wiadomość edytowana przez: sklave dnia 2015-01-08 22:05:26 ]
  
 
chętnie bym wpadł
  
 
To wpadaj .
Z fordtecha tez niech wpadaja chłopaki.
Pozniej na fordtechu napisze.
  
 
na dzień dzisiejszy jesteśmy w trójkę
  
 
Jeśli mogę to i ja się zjawię nawet na parę godzin.
  
 
Sielpia będzie ok.

Czekam na info czym możemy być jak nie stowarzyszeniem. Czymś być musimy bo inaczej już po nas