Import dupowozu z Włoch

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Możecie mi polecić kogoś, kto sprowadzi mi samochód z Włoch w normalnych $? Szukam kogoś sprawdzonego, kogoś, kto nie narobi mi problemów... Macie kogoś?
  
 
A nie lepiej wynająć autolawetę i podjechać samemu ?
Ewentualnie sprawdź na giełdzie ładunków kto może to zabrać po kosztach .
Jednak ja bym wolał podjechać osobiście , i organoleptycznie sprawdzić pojazd . Koszt porównywalny .
  
 
Wszystko spoko, tylko jak samemu ponegocjować i załatwić formalności?
  
 
Większość osób które zaoferują Ci pośrednictwo będzie chciała wcisnąć auto od swoich znajomych żeby przyciąć .
Włochy to jednak nie 3świat i dogadasz się bez problemu nawet w ;dujuspikinglisz ; lub ;szprechenzidojcz; .
Przelicz : laweta 250 za dobę za nowe auto , limit pewnie 500-600 km doba , plus dopłata 15 gr za ponad dobowy kilometr . Jedziesz i wybierasz to autko na jakie masz ochotę ???
A znając Włochów na miejscu jeszcze sporo stargujesz z ceny ugadanej lub wyjściowej .
  
 
Cytat:
2015-02-19 22:46:05, Besslein pisze:
Większość osób które zaoferują Ci pośrednictwo będzie chciała wcisnąć auto od swoich znajomych żeby przyciąć . Włochy to jednak nie 3świat i dogadasz się bez problemu nawet w ;dujuspikinglisz ; lub ;szprechenzidojcz; . Przelicz : laweta 250 za dobę za nowe auto , limit pewnie 500-600 km doba , plus dopłata 15 gr za ponad dobowy kilometr . Jedziesz i wybierasz to autko na jakie masz ochotę ??? A znając Włochów na miejscu jeszcze sporo stargujesz z ceny ugadanej lub wyjściowej .



A wiesz może jak to jest z tablicami czasowymi? Temat jest trochę wałkowany na forach, ale zero konkretów. Podobno trzeba trochę czekać, kosztuje to min. 400e, ale da się wracać na kołach.