Dobry film

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, jaki film polecicie? Najlepiej z tego roku, oglądnąłbym jakąś nowość. Osobiście polecam nową część Igrzysk Śmierci
  
 
Snajper, ogólnie filmy Eastwood-a, Gwiazd naszych wina, Dystrykt 9
  
 
właśnie na snajpera też mam zamiar iść, słyszałem że dobry
  
 
Polecam, zakończenie nieoczekiwane...
  
 
już niedługo -- 10 kwietnia, kolejna część Szybkich i wściekłych
  
 
Liczyłem że załapie się na premierę ale bilety rozeszły się w zastraszającym tempie Teraz poluje na fajne miejsce w inny dzień
  
 
Ostatnio oglądałam film "Sędzia" z Robertem Downey Jr. Całkiem niezły, choć spodziewałam się czegoś więcej po zachętach znajomych. Polecam obejrzeć na VOD lub DVD. Lekkie kino z dość ciekawą fabułą.
  
 
Najnowsza część Szybkich i wściekłych - super film
  
 
Obejrzyj gone girl, bardzo dobry film!
  
 
Widziałam wszystkie części Igrzysk śmierci i muszę przyznać że chyba tak jak książka im dalej tym lepsza, tak ta część niebardzo mi się podobała, chyba niepotrzebnie rozbili ją na dwie części i teraz pewnie ostatnia część filmowa będzie dużo lepsza od poprzedniej.
  
 
Dobry film to chyba przede wszystkim Igrzyska śmierci - Kosgłos ale nie pogardziłbym Snajper ogólnie to wszysztkie filmy Eastwooda i w ogóle filmy z samochodami szybcy i wściekli od 1 do końca
  
 
Która to jest nowa ? to jest jakaś nowsza jak ta pierwsza część czy takiej do żadnej nowszej części co do tej to nie ma i nie będzie ja polecam film typowo amerykański. amerkykańską komedię z czasów liceum - The duff..Dużo nie będę opisywał i tak tylko powiem, że jest klawa
  
 
Cytat:
2015-05-06 21:14:01, Argo44 pisze:
nie pogardziłbym Snajper ogólnie to wszysztkie filmy Eastwooda



Zgadzam się. Snajper wbija w fotel. Niesamowita jest tez Oszukana z Angeliną Jolie - to nie jest łatwe kino, ale Eastwood to mistrz
  
 
Jako fan Cameron Diaz polecam "Inna kobieta"
  
 
Wszystkie filmy Marvela
  
 
San Andreas, polecam.
  
 
Widziałam. Rzeczywiście efekty świetne i patosu nie tak dużo, jak potrafi być w amerykańskich filmach.
Polecam
  
 
Dziś premiera nowego Teda, wizyta w kinie absolutnie obowiązkowa! Pierwsza część idealnie wstrzeliła się w moje poczucie humoru, dlatego po sequelu obiecuję sobie naprawdę bardzo wiele. Zwiastuny dodatkowo rozbudziły we mnie apetyt na dobrą komedię, oby więc tylko uniknąć rozczarowania.
  
 
Podobał mi się "Pianista" i "Incepcja"
  
 
To obejrzyj Interstellar - spodoba ci się.