II runda Motul Rallyland Cup 28.03.2015

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chciałbym zaprosić wszystkich posiadaczy F126p do rywalizacji w tym terminie do Debrzna na chwilę obecną nie mam się z kim ścigać,podejmijcie wyzwanie,będzie mega sobota

Zapisy,regulamin,nocleg
  
 
ja dopiero planuje na rundę w maju, puki co muszę przetestować silnik na podwórku.

A tak przy okazji od kiedy będą wymagane klatki bo coś mi się o uszy obyły że od 4 rundy, ale w regulaminie nie mogę znaleźć.
  
 
Cytat:
2015-03-23 17:37:15, Try3ek pisze:
ja dopiero planuje na rundę w maju, puki co muszę przetestować silnik na podwórku. A tak przy okazji od kiedy będą wymagane klatki bo coś mi się o uszy obyły że od 4 rundy, ale w regulaminie nie mogę znaleźć.



wg informacji od dyrektora rajdu Ireneusza Koryckiego,którą przekazał na pierwszej rundzie klatki mają obowiązywać właśnie od 28.03.2015

dodatkowo ta runda ma być przeprowadzona wg wszelkich zasad KJS i ukończenie jej daje punkty do licencji.
  
 
Są mapki Ps1

Ps2


no i w klasie pojawił się mocny przeciwnik w SC które podobno ma 60kucy
  
 
czy w tej imprezie moga startowac samochody z czerwoną książeczką pzm (KSS) ??
  
 
Jeśli auto jest zarejestrowane ma przegląd i ubezpieczenie oc i nnw to nie ma przeszkód,zawody się odbywają wg regulaminu KJS i Rally Sprintu

[ wiadomość edytowana przez: Hellmanns dnia 2015-04-03 14:39:07 ]
  
 
Czy to jest pewne, że od następnego rallylandu klatka będzie obowiązkowa?
  
 
No było takie ogłoszenie,do 9 maja wszystko się powinno konkretnie wyjaśnić

Best of

[ wiadomość edytowana przez: Hellmanns dnia 2015-04-04 23:20:26 ]
  
 
Relacja z ostatniej rundy
  
 
Cytat:
2015-04-03 14:37:52, Hellmanns pisze:
Jeśli auto jest zarejestrowane ma przegląd i ubezpieczenie oc i nnw to nie ma przeszkód,zawody się odbywają wg regulaminu KJS i Rally Sprintu [ wiadomość edytowana przez: Hellmanns dnia 2015-04-03 14:39:07 ]

no własnie samochód jest wyrejestrowany i ma tylko czerwoną książeczkę pzm, no niestety
  
 
Zapytałem dyrektora rajdu jak to widzi,czekaj na info


Niestety nie ma możliwości startu takim autem w tym cyklu ale Dyrektor rajdu poleca go zarejestrować i opłacić i będzie kolejna fajna rajdówka


[ wiadomość edytowana przez: Hellmanns dnia 2015-04-14 19:50:41 ]
  
 
szybko Ci odpowiedział ja niestety z tym Dyrektorem nie mam dobrych wspomnień, jakoś do stałych osób spokojnie pogada ale jak kogoś nie zna i jest raz do roku to średnio chce mu się z takimi osobami rozmawiać a szkoda bo to troszkę psuje atmosferę.
  
 
Chodzi o Irka ??
  
 
dokładnie tak
  
 
Ja go za to znam z bardzo dobrej strony , jak jechałem zimowy lotos i dachowałem, wyciągał nam auto z lasu swoją terenówką. Wtedy go poznałem i wg mnie to bardzo miły i pomocny człowiek. No ale każdy może mieć gorszy lub lepszy dzień
  
 
a jak wygląda BK ?? numery VIN i tabliczki sprawdzają ??
  
 
mi się nigdy w życiu na żadnej imprezie nie zdarzyło by to sprawdzali, nawet nikt się nie pyta dlaczego auto jest zarejestrowane na inną osobę
  
 
BK jest robione wg listy czyli kaski,gaśnice,mocowania pasów i foteli,trójkąt,apteczka,klatka,klakson,światła i to wszystko,nie ma problemów w tym temacie

na ostatnich Bednarach było luźniej pod tym względem jak w RL

[ wiadomość edytowana przez: Hellmanns dnia 2015-04-16 20:18:22 ]