XXXVI ZLOT - ZAKWATEROWANIE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dajcie znać, czy takie zakwaterowanie Wam pasuje. W każdym domku sa dwie sypialnie (góra, schodki takie dosyć strome O tu o ) , w której jest jedno podwójne łóżko i na przeciwległej ścianie jedno pojedyncze łóżko. Zaś na dole wersalka

1. Kiciek, Sławek, Wiesiu, Kylo - jak chcecie
2. Michno i Osa na dole, Secior z lubą w sypialni, Darek i Kupiec (na jedną noc) w sypialni
3. Metis I Jo na dole, Kleszczak i Maniek na górze, Bolo z Patrycją na jedną noc na górze

Może być ? Najlepiej kierujcie się tym, kto jak długo śpi - śpiochy na górę Zwróćcie też uwagę, że jedna sypialnia jest przechodnia Też o tu o
  
 
Mi obojętne
  
 
WAŻNE !!! DOBA HOTELOWA OD 14 !!! Pani prosiła, żeby o tym pamiętać
  
 
mnie tam bez różnicy nawet ze szczypiorem mogę przebywać
  
 
Może być. Byle rano nikt nie tupał. Poza tym jeszcze się nie zdarzyło, żebym gdzieś pojechał i łóżko nie było za krótkie, więc wszystko w normie.


[ wiadomość edytowana przez: darek4488 dnia 2015-03-23 14:50:54 ]
  
 
Darku, brak tuptania zagwarantowny, boś planowo na górze
  
 
Karolina, z racji że jesteście już starym małżeństwem i szybko chodzicie spać to jak chcesz, kładźcie się na górze. Na dole będziemy łazić to mogę was zbudzić. Chyba że ten pokój na dole jest nie po drodze.
  
 
jak wiesiu chce to możemy być razem w jednym domku + talib do tego
  
 
A moze ja ze Sławkiem sami , a na jedna nic przygarniemy Bola z koleżanką ?
  
 
Kleszczu, chodzi o to, że my wcześniej wstajemy niż reszta. A ja to jak wyrąbana, to wszędzie zasnę, Tomasz tymbardziej. Poza tym ktoś Wam musi jajeczniczkę do łożka podać

[ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2015-03-24 07:44:29 ]
  
 
nam pasuje na dole z syciorem w domku
  
 
Ze szczypiorkiem jest super , szczypiorkowa zawsze coś dobrego gotuje
  
 
Nie reklamuj jak nie przyjeżdżasz :p
  
 
szczypior ty se gęby talibem nie wycieraj
ale miło by było spać z wami
  
 
Zmieniam zdanie, jako że prawdopodobnie dogadalem się z seciorami w sprawach kulinarnych i zapewne nie tylko w tej kwestii, to proszę o domek z seciorami. Dziękuję
  
 
ja proponuję ja z dziewczyną, wiesiu, kupiec na jedną noc i może darek do nas się doklei (musimy się dogadać)
  
 
Dogadaliśmy się z S3ci0rem
  
 
Spoko, spoko, 3 domki mamy, możemy się przerzucac
  
 
A kylo będzie? pisał się ale go nie widzę.
  
 
No ma być