Naprawa nadwozia po wypadku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ma ktoś sprawdzony warsztat, który specjalizuje się w naprawach powypadkowych? Niestety chodzi o klasyka, a nie każdy współczesny warsztat chce się do tego dotykać. Interesuje mnie głównie woj. Mazowieckie, ale chętnie poznam też inne sprawdzone punkty.
  
 
Sulejówek moze być ?
  
 
Jasne, ale jeżeli chodzi o Szubę, to już się tam dowiadywałem. Przewidywany czas naprawy 12-16 miesięcy i 30k netto chyba, że to nie Szuba, to napisz przy okazji jak gruba robota była robiona.
  
 
""czas naprawy 12-16 miesięcy i 30k netto""
Kupiłeś Astona Martina DB7 ?

Rajdówki w latach 80; 90 - 00.
grube roboty.
Śławek Kowalczyk 601-276-191
Ma pojęcie i się nie spieszy.
  
 
Masz jakieś zdjęcia efektów jego prac ? Potrzebuję aby ktoś dokończył mojego 125p, najbardziej zależy mi na spasowaniu blach jak we współczesnym samochodzie, wstawienie drzwi LP, PT, maski i pasa przedniego.
  
 
Auto Kolor, Familijna Białystok. Maciej Żmujdzin. Raczej nie robi klasyków ale robi też wyjątki od reguły, a Fiaty lubi.
W ub. roku pasował całe nadwozie w Skodzie S100 do nowej karoserii.
Pasowanie i lakier 1 klasa.
Efekty widać w dziale warsztat na moje stronie www.czarprlu.pl - bordowa Skoda S100L.
  
 
Cytat:
2015-05-15 14:59:44, gregor125 pisze:
""czas naprawy 12-16 miesięcy i 30k netto"" Kupiłeś Astona Martina DB7 ?


Nie, tylko Polskiego Fiata

Cytat:
Rajdówki w latach 80; 90 - 00. grube roboty. Śławek Kowalczyk 601-276-191 Ma pojęcie i się nie spieszy.



Rozmawiałem wstępnie przez telefon- jest wstępna chęć podjęcia się zadania, więc nie jest źle!
Cytat:
2015-05-17 20:20:17, Rudiger pisze:
Auto Kolor, Familijna Białystok. Maciej Żmujdzin. Raczej nie robi klasyków ale robi też wyjątki od reguły, a Fiaty lubi. W ub. roku pasował całe nadwozie w Skodzie S100 do nowej karoserii. Pasowanie i lakier 1 klasa.


Tu już niestety tak kolorowo nie jest. Przez plastiki nie ma już nawet chęci dotykać klasyków. W grę jedynie wchodzi lakierowanie.
Mówił, że ze skodą była inna bajka przez nowe nadwozie.

Czekam na kolejne namiary, bo alternatyw nie ma za dużo.
  
 
zadzwon 506-101-206. Cos mam
  
 
Gdzieś pod Kielcami człowiek z forum 125p ratował fiacika. Nick bodajże dr NO i replika 125p sport. Coś po głowie chodzi mi kwota 15k ale nadwozie było ładnie spasowane.

Ewentualnie kolega Łukasz Wais tylko pytanie jak z wolnymi terminami

[ wiadomość edytowana przez: Piatka dnia 2015-05-19 08:22:35 ]
  
 
Cytat:
toki pisze:
zadzwon 506-101-206. Cos mam


Dzisiaj zadzwonię, dzięki

Cytat:
Piatka pisze:
Gdzieś pod Kielcami człowiek z forum 125p ratował fiacika. Nick bodajże dr NO i replika 125p sport. Coś po głowie chodzi mi kwota 15k ale nadwozie było ładnie spasowane. Ewentualnie kolega Łukasz Wais tylko pytanie jak z wolnymi terminami



Do Ćmińska dzwoniłem w pierwszej kolejności. Piękna robota i faktycznie wzięli 16k. To jest mój główny punkt zaczepienia, więc jeżeli nie znajdę konkurencyjnego warsztatu o podobnych umiejętnościach oddam go do Kielc. Terminy niestety jak u większości- ok. 1.5roku.