Poszukuję emblematu 2000

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

Poszukuję emblematu 2000, montowanego bezpośrednio na klapie bagażnika (tudzież na gumowo-metalowym spojlerze).

W razie info zapraszam na priv

pozdrawiam

eFeSOwiec
  
 
Ech nikt jak widzę nic nie wie:/

To może inaczej, jak uważacie, czy dałoby się zrobić taki emblemat? Czy ktoś z Was ma pomysł jak to można ugryźć?
  
 
Dać to by się dało. Poszukaj jakiegoś kowala w okolicy. Ale pewne sobie za to policzy.
  
 
Kowala?!

Prędzej kogoś z drukarką 3D.
  
 
Cytat:
2015-06-17 10:42:11, eFeSOwiec pisze:
Ech nikt jak widzę nic nie wie:/ To może inaczej, jak uważacie, czy dałoby się zrobić taki emblemat? Czy ktoś z Was ma pomysł jak to można ugryźć?


Zrobić na pewno się da, bo jakiś czas temu było kilka "świeżych" sztuk na allegro.
  
 
Cytat:
2016-01-20 22:21:16, zayon pisze:
Zrobić na pewno się da, bo jakiś czas temu było kilka "świeżych" sztuk na allegro.



Ja zrobiłem sobie znaczek 2000, ale u mnie to wersja trochę kombinowana Wykorzystałem inny znaczek i w firmie znajomego wykonałem sam napis "2000". Ze starego znaczka zeszlifowałem oznaczenia i nakleiłem wycięte "2000". Efekt? Dla mnie rewelacja

Jeśli będę miał czas to spróbuję stworzyć trójwymiarowy model znaczka w skali 1:1, ale najpierw będę musiał nauczyć się któregoś z programów