Ceny za wynajęcie podnośnika w warsztacie.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Jakie ceny są w warsztatach w waszym mieście?
Konserwowałem auta i muszę zapłacić. Właściciel też nie wie jak to liczyć.
Za godziny, za dobę?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
u mnie nie znalazłem warsztatu, który byłby chętny na taką opcję.
W warsztacie samoobsługowym w Warszawie cena jest 22 zł/h
  
 
U mnie tj. w Olesnicy w dwoch warsztatach z tego co wiem biora po 14 zl/h ale podnosnik jest na zewnatrz. W warsztacie czyt. wewnatrz nie wiem
  
 
w zwykłym warsztacie raczej nie wynajmą chociaż by dla tego że nie jesteś pracownikiem i w razie wypadku lub kontroli jest przesr....e.Po za tym większość warsztatów ma swoją robotę na podnośnik.
  
 
no mi nie wynajęli tak jak każdemu bo nie wynajmują, znają mnie i wiedzą że sam grzebię a ja nie mam kanału, wymieniam u nich oleje a teraz robiłem konserwacje.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
ja dalem kiedys swojemu mechanikowi za zajecie podnosnika na caly dzien do poznych godzin nocnych jakies 70 - 100zł


[ wiadomość edytowana przez: wiesiu666 dnia 2015-07-07 08:43:08 ]