[Slawek75]Kombi blue ciag dalszy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiadomo kombi od Kacpra ale dalsze modyfikacje. Zalozone fele 16 opony 205 45 16. Opony z bieznikiem 9mm czyli prawie nowe. Wkoncu dekle. Silnik "" prawie nowy". Bawie sie z podsufitka bo na wysokosci bagaznika chce zamontowac glosniki jak w bmw serie 5.Bede pisal o wszystkim co chce KOMBInowac. Dlatego prosze o wszelki za i przeciw.Zdjecia nowych kapci moze jutro bo jade na ryby na nocke i zalezy w jakim stanie wroce

[ wiadomość edytowana przez: slawek75 dnia 2015-07-13 18:22:46 ]
  
 
Dzisiaj podlaczylem przednie glosniki pod wzmacniacz ale stwierdzilem ze to jednak nie ten efekt. Glosniki mam dobre bo to crunch serii gti. Jak dalem glosniej to troszke charcza wiec odpuscilem.Zrobilem tez przymiarke dystansow na podsufitce w ktore bede pakowal glosniki. Narazie postawilem wiadra w miejsca gdzie one beda. Pozniej wrzuce fotki ktorych kilka zrobilem co robie lub co bede kombinowal
  
 
a jakieś foteczki tuło by sięzdały?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Oto pare fotek tuba basowa 1000 watt alpiny zwrotnice jedna w schowku a druga z lewej strony koło nogi kierowcy.Myślałem że będzie przeszkadzać ale spoko. Wzmacniacz magnata 4kanałowy 1000watt naprawdę daje radę założone 16 i opony 205 45 16 z przodu fajnie wygląda ale tył trochę za wysoko siedzi.Myślę o sprężynach obniżających ale sam nie wiem Ogólnie tak się prezentuje.Wiem że nasrałem z tymi zdjęciami i opisami ale muszę to jeszcze ogarnąć.Nie wrzuciłem fotki z podsufitką ale to innym razem jak będę miał dystanse

[ wiadomość edytowana przez: slawek75 dnia 2015-07-18 14:58:44 ]
  
 
wrzucaj zdjęcia na photobucket otwieraj konkretne zdjęcia, po prawej będziesz miał linki różne, najedź na IMG i kliknij, od razu się kopiuje i jak wrzucisz to masz ładne zdjęcie na stronie fefku.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
pomogę Ci trochę, i na przyszłość tak jak @Kleszczu gada, ładne, duże fotki (najlepiej 800x600) a nie lipne miniaturki

z głośnikami fajnie wymyśliłeś, tylko pomyśl jeszcze o lepszym zamocowaniu podsufitki w miejscu gdzie będą głośniki bo jednak trochę kilo dojdzie. i później samo wykończenie podsufitki, pasowałoby to tak zrobić aby wyglądało jak oryginał. nie wiem jakie tam planujesz głośniki, ale jeśli jajka 6x9 to nie nie nie i jeszcze raz NIE

i poprawiony post

Oto pare fotek

tuba basowa 1000 watt alpiny


zwrotnice jedna w schowku a druga z lewej strony koło nogi kierowcy. Myślałem że będzie przeszkadzać ale spoko.


Wzmacniacz magnata 4kanałowy 1000watt naprawdę daje radę


założone 16 i opony 205 45 16 z przodu fajnie wygląda ale tył trochę za wysoko siedzi.Myślę o sprężynach obniżających ale sam nie wiem


Ogólnie tak się prezentuje.Wiem że nasrałem z tymi zdjęciami i opisami ale muszę to jeszcze ogarnąć.Nie wrzuciłem fotki z podsufitką ale to innym razem jak będę miał dystanse


  
 
Cytat:
2015-07-18 16:17:37, lukas1986 pisze:
pomogę Ci trochę, i na przyszłość tak jak @Kleszczu gada, ładne, duże fotki (najlepiej 800x600) a nie lipne miniaturki



no to ładne, duże fotki czy 800x600
poza tym widzę po kliknięciu w miniaturkę zdjęcie 960x540

Jak dla mnie najlepiej to wrzucać miniaturki, które będą linkiem do zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu lepiej można forum przeglądać na komórce, czy tablecie
  
 
Te moretki daj w kolor budy
  
 
Dzieki za ogarniecie zdjec i opisow. Glosniki beda okragle jeszcze nie wiem jakie ale na pewno zeby z magnesem nie byly grubsze niz 8 cm. Mocowanie podsufitki juz wymyslone ale zdradze jak to wyda pod ciezarem. Wykonczenie zrobi mi gosc ktory ogarnia to ponad 15 lat. Tlumaczylem mu dzisiaj to mnie zjebal i powiedzial zebym sie rigipsy wzil a jego mam nie uczyc Jesli chodzi o moretki to jeszcze zalezy od masmi garbatki. Jak wyjdzie git to zaloze jak szajs to pare stowek w plecy i jako zlom
  
 
garbów nie wyrzucaj na złom, co kilka miesięcy ktoś wpada na ten pomysł co ty i wtedy mu sprzedaż

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
A wiec cos sie dzieje. Wymienilem cale za wieszenie tj. wahacze koncowki drazkow laczniki stabilizatorow pzegoby tuleje tylnej belki (szukam belki z rsa z tarczobebnami). Dzisiaj przyszly swiece motorcrafta i przewody wn ngk. Na dniach odbieram podsufitke z glosnikami w suficie i kierownice obszyta skora. Dlugo to trwalo ale nie ma czasu. Nadal mam problem z odpalaniem na zimnym. Musze go dlugo krecic i dopiero jak wcisne pedal gazu do podlogi to odpali ale i tak kuleje. Nie wiem co to jest ale dojde do tego. To na tyle. Mam wiele wizji ale to potem. Pozdrawiam
  
 
weź no ogarnij jakiś hosting do zdjęć, bo póki co lektura zbyt ciekawa nie jest...
Głośniki w podsufitce
  
 
Zmień hosting na taki, który za moment nie wygaśnie
  
 
jeśli się ma konto Google można stworzyć folder na dysku google, udostępnić go publicznie i wklejać tam zdjęcia do udostępnienia linków na forum.
Przynajmniej nigdy nie znikną, chyba że sami usuniemy.