[WRO]Dorobienie pastylki immobilizera

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czołem grupa!

Pół roku temu dorobiłem sobie kluczyk do Escorta ze sklonowaną pastylką immobilizera. Dzisiaj dorobiony kluczyk nie odpalił samochodu, a dioda pokazała błąd 1-3, czyli o ile się dobrze orientuje brak odbioru sygnału z kluczyka. Oryginalny kluczyk, który był podstawą do dorobienia, odpalił auto bez problemu. Niestety nie mam kluczyka "matki". Gdzie we Wro mógłbym w sensownych pieniądzach znów sklonować samą pastylkę od immobilizera?

Poprzednio kluczyk dorabiałem w Hali Targowej za zdaje się 170zł.

pozdrawiam
karbar
  
 
REKLAMUJ!!! Zrobił badziewie to niech naprawi. Jęcz mu nawet jak już nie masz paragonu bo ceny niskiej nie miał.

A jak chcesz inaczej to mogę Ci pod kompem dodać kluczyk bo chyba mam taką możliwość ale nigdy jeszcze nie miałem okazji tego sprawdzić. Nawet bez czerwonego klucza to ma działać.
  
 
Po wyjęciu czerwonej pastylki z kluczyka przez osobę, która go dorabiała, okazało się, że bańka jest zbita, a wkład jest uszkodzony mechanicznie. Może faktycznie kluczyk niefartownie upadł. Nie upierałem się na reklamacji, bo widać, że jakaś siła zewnętrzna zadziałała. Trudno. Za 80zł dorobili mi na poczekaniu nowy wkład do kluczyka.
  
 
I co mozna? Mozna!
  
 
Mam w mk7 tylko jeden kluczyk, zwykły czarny z immo.
Czy ktoś orientuje się jaki jest koszt dorobienia czerwonego kluczyka w ASO?

Jeśli wyjdzie za drogo, a posiadam drugiego takiego samego mk7 na części, z kompletem kluczyków, co oprócz wkładek zamków musiałbym przełożyć aby wszystko działało jak należy.
  
 
Komputer silnika jeśli jest PATS zintegrowany z kompem,jak jest na zewnatrz to tylko puszkę z immobilizerem która jest za schowkiem pasażera i za wygluszeniem (wymagane zdjęcie deski).

Ewentualnie możesz do mnie podjechać i spróbujemy dodać czerwony kluczyk do Twojego komputera.
  
 
ok, czyli zacznę od poszukania tej puszki immo za schowkiem. Oba auta są z 95r. 1.6 16v

czy takie dodanie kluczyka wpisuje na stałe do eepromu ten kluczyk? czyli jest on zapisany nawet po odłączeniu zasilania? Robisz to przez ten interfejs z czech?  
 
Mam inny interfejs,nigdy tego nie testowałem, bo nie miałem potrzeby, ale spokojnie łączy się z patsem, tylko trzeba kod dostępu wpisac, który kiedyś udało mi się uzyskać. Zapisze w pamieci tak ze będzie działać na zawsze.
  
 
w aso za komplet 3 kluczyków (w tym matki) 1300zł chcą...

chyba poszukam tej puszki immo